Binance Coin

Binance, Bir Yeni Kripto Parayı Daha Listeledi ve Fiyat Yükselişe Geçti

Binance, RAMP Protocol'ü listeledi.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yayınladığı son gönderide RAMP’ı listelediğini açıkladı. RAMP, genellikle yeni, riskli ve DeFi tabanlı kripto paraların listelendiği İnovasyon Bölgesi içerisinde yer alacak ve şimdilik RAMP/BTC, RAMP/BUSD ve RAMP/USDT işlem çiftlerine sahip olacak.

Binance, RAMP’i Listeledi

Binance üzerindeki RAMP alım satım işlemleri 22 Mart 2021 tarihi ve TSİ 12.00 itibarıyla başlayacak. Kullanıcılar ise bunun öncesinde Pancakeswap ve benzeri platformlardan RAMP alımı yaparak Binance’e gönderim yapabilir ve bu fırsatı değerlendirebilir.

RAMP fiyatı bu listelenme haberi ile diğer borsalarda son 24 saat içerisinde %42 yükseliş elde etti ve 0,96 dolar seviyesine kadar çıktı. RAMP fiyatı 14 gün içerisinde ise %303 yükseliş elde etmiş oldu.

RAMP, Binance’e ek olarak ise Uniswap, Bilaxy, MXC, Gate.io ve Julswap gibi merkezi ve merkezsiz kripto para borsalarında listelenmiş durumda.

RAMP, blockchain ağları arası likidite ve staking protokolü olarak biliniyor ve bu konuda rakiplerinin önüne geçmeyi de büyük ölçüde başardı.

Binance’in kısa süre önce yine benzer altyapılara sahip Beefy Finance listelemesi, fırsatı değerlendiren kullanıcılara ciddi getiri sağladı. Binance listelenme haberinin geldiği saniyelerde 1.500 dolardan işlem gören BIFI, haberin fiyatlanması ile beraber 4.000 dolara kadar yükseldi. Bu esnada Pancakeswap üzerinden BIFI alanlar neredeyse 1 saat içerisinde %150 kazanç elde etti.

UYARI: Bu tarz büyük borsalarda yeni listelenmiş olan coinlere çok fazla talep olduğu için zarar etme olasılığı çok yüksektir ve genellikle yatırım yapanların yüzde 70’inden fazlası zarar etmektedir. Uzmanlar özellikle yeni yatırımcılara bu tarz coinlerden uzak durulmasını tavsiye etmektedir. Eğer yine de değerlendirmek isteniyorsa, mutlaka kaybedileceği zaman sorun olmayacak ufak paralarla yatırım yapılmalıdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu