BorsaHaberler

Binance Borsası Bu Saatler Arası Kapalı Olacak

Bitcoin borsası Binance, kullanıcılara planlı bir bakım duyurusunda bulundu. İşte detaylar...

Binance, bugün yaptığı açıklamayla plan bir bakım çalışmasına gidileceğini belirtti. Açıklamaya göre 28 Haziran günü yapılacak olan çalışmanın toplamda 2 saat sürmesi bekleniyor.

Türkiye saatine göre saat 05:00’te başlaması planlanan bakım çalışmasının 07:00 sularında bitmesi öngörülüyor. Binance, kullanıcılarının bakım işlemi tamamlandıktan sonra emirleri iptal etmek , para yatırma-çekme işlemleri ve diğer tüm hesapla ilgili işlevleri kullanması için 30 dakikalık bir zaman olacağını belirtti.

Binance’in yayınladığı duyuruya göre bu bakım sırasında borsadaki para yatırma/çekme, spot, margin işlemlerine ve P2P ile OTC ticaretlerine ara verilecek. Ayrıca vadeli işlemler ve opsiyon alım satımının güncelleme sırasında etkilenmeyeceğini belirtti.

Bu denli büyük borsalarda böyle kesintiler olması fiyat üzerinde olumsuz etki yaşatabiliyor ancak bakım çalışmasının planlı bir şekilde duyurulmasının fiyat açısından olumsuzluk yaşatmayacağı öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu