Ana SayfaHaberlerBinance, Brezilya Futbol Federasyonu İle Anlaştı

Binance, Brezilya Futbol Federasyonu İle Anlaştı

Takip et

Binance, etki alanını ve tanınırlığını artırmak için başlamış olduğu sponsorluk turuna devam ediyor. Lider kripto borsası son olarak Brezilya Futbol Federasyonu ile özel kripto sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. Böylece Binance, Brezilya’daki dört büyük futbol müsabakasının tek kripto sponsoru olmuş oldu.

Ortaklık, ülkenin birincil futbol turnuvasını kapsamakla beraber üç büyük kadın futbol müsabakası da anlaşmanın kapsamı içerisinde yer alıyor.

Hatırlanacak olursa Binance kısa süre önce yerel olarak düzenlenmiş bir borsa satın alma planını açıklamıştı. Bu seferki anlaşma ise spor endüstrisi ile kriptoyla ilgili işletmeler arasında başka bir bağlantıya işaret ediyor.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Binance CEO’su Changpeng Zhao ise şöyle konuştu:

Spor, topluma dahil olmak için önemli bir itici güçtür. Futbolun Brezilya kimliği ve kültürüyle güçlü bir şekilde bağlantılı olması sayesinde CBF ile kurduğumuz ortaklık, kripto benimsenmesini daha da genişletmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca kullanıcılarımız, kripto ve Blockchain topluluğu ve Brezilya’daki insanlar için olumlu bir etki oluşturmak için önemlidir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları