coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashBinance Bu Altcoinde Madencilik Hizmeti Başlattığını Duyurdu!

Binance Bu Altcoinde Madencilik Hizmeti Başlattığını Duyurdu!

Binance'in madencilik kolu Binance Pool, bu altcoinde madencilik hizmetini başlatacağını kullanıcılarına duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler kripto para borsası Binance’in madencilik kolu Binance Pool, Bitcoin Cash (BCH) madencilik hizmetini başlatarak kullanıcıları için heyecan verici bir haber verdi.

Binance Pool, Bitcoin Cash (BCH) Madencilik Hizmetini Tanıttı

BCH madenciliğinin eklenmesi Binance Pool’un tekliflerini daha da genişletiyor ve kullanıcılara kripto madenciliği ekosistemine katılmaları için daha fazla fırsat sunuyor.

BCH madencilik hizmeti, FPPS (Full Pay-Per-Share) uzlaştırma yöntemiyle çalışarak madencilerin ağa yaptıkları katkılar karşılığında adil ödüller almasını sağlıyor.

FPPS modeli kapsamında, madencilik ödülleri her gün saat 13:00’e  kadar otomatik olarak kullanıcıların Fonlama Cüzdanlarına yatırılır.

Bitcoin Cash’in Binance Pool’un madencilik hizmetlerine dahil edilmesi, BCH’nin güçlü ve aktif bir topluluğa sahip önemli bir kripto para birimi olması nedeniyle önemli bir gelişmedir.

İlgili Haber  Son Dakika: FED, Merakla Beklenen Faiz Kararını Açıkladı! İşte Bitcoin'in İlk Tepkisi

Madenciler artık Binance Pool’a katılarak platformun gelişmiş altyapısından, rekabetçi ücretlerinden ve güvenilir madencilik deneyiminden faydalanabilir.

Hizmet, madencilerin madencilik kurulumlarını optimize etmeleri için esneklik ve seçenekler sunan birden fazla bağlantı noktasını destekler. Desteklenen bağlantı noktaları 8888, 3333, 1800 ve 443’tür.

Binance Pool, küresel madencilik topluluğunun çeşitli ihtiyaçlarını karşılayarak tekliflerini geliştirmeye ve desteklenen kripto para yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları