binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesi ve Hard Fork’unu Destekleyeceğini Açıkladı!

Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesi ve Hard Fork’unu Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, bu altcoin ağının ağ yükseltmesi ve Hard Fork'una tam destek verdiğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Rootstock (RIF) ağının yaklaşan ağ yükseltmesi ve Hard Fork’u için desteğini açıkladı.

Binance Rootstock (RIF) Ağ Yükseltmesi ve Hard Fork Desteğini Duyurdu

Yükseltme, ağ performansını ve kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor ve Binance, kullanıcıları için sorunsuz bir geçiş sağlamak için adımlar atıyor.

Binance, 3 Nisan 2024 tarihinde yaklaşık 17:00’den itibaren Rootstock (RIF) ağına token yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak.

Bu askıya alma işlemi, Binance’in ağ yükseltme ve Hard fork işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme çabalarının bir parçasıdır.

Ağ yükseltme ve Hard Fork işleminin 6.223.700 blok yüksekliğinde ya da 3 Nisan 2024 tarihinde saat 18:00 civarında gerçekleşmesi planlanıyor.

İlgili Haber  Bulut Hizmet Sağlayıcısı Tencent Cloud, Bu Altcoinle İşbirliği Yaptığını Açıkladı!

Bu süreç boyunca, Rootstock (RIF) ağındaki token alım satımı etkilenmeyecek ve kullanıcıların kesintisiz bir şekilde alım satım yapmaya devam etmesine olanak tanıyacak.

Binance, kullanıcılarına yükseltmeyle ilgili tüm teknik gereksinimlerin borsa tarafından karşılanacağını ve böylece kullanıcılarının sorunsuz bir deneyim yaşayacağını garanti ediyor.

Yükseltilen ağın stabil olduğu kabul edildiğinde Binance, Rootstock (RIF) ağındaki tokenlar için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak.

Yükseltilen ağın stabil olduğu kabul edildikten sonra para yatırma ve çekme işlemlerinin yeniden açılmasıyla ilgili başka bir duyuru yapılmayacağını belirtmek önemlidir.

Binance, kullanıcılara Rootstock (RIF) ağının yükseltilmesiyle ilgili güncellemeler için borsanın resmi kanallarını takip etmelerini ve bilgi sahibi olmalarını tavsiye ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail