Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO'su Bitcoin Hakkında Konuştu

Binance CEO’su Bitcoin Hakkında Konuştu

Takip et

Twitter’da bir kullanıcı ünlü analist ve borsa sahiplerine Bitcoin hakkında bazı sorular yöneltti. Changpeng Zhao, Vitalik Buretin, Michael Novogratz ve Ryan Selkis gibi ünlü isimlere “Bitcoin için gelecekte maksimum fiyat beklentiniz nedir?” sorusunu soran kullanıcı ilginç cevaplarla karşılaştı.

Sorunun cevabı herkes tarafından farklı olurken en çarpıcı yanıt Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan geldi. Zhao bu soru üzerine “Bitcoin için maksimum fiyat diye bir şey yoktur” açıklamasını yaparak fiyatın akıl almaz bir şekilde yükselebileceğini ve sınırının olmadığını ifade etti.

Genel Görüş 250 Bin Doların Sınır Olduğu Yönünde

Genel görüş ise Bitcoin’in maksimum 250 bin dolar fiyata ulaşacağı yönünde. 250.000 dolara ulaşması durumunda dünyadaki dolar rezervini sıkıntıya sokacak olan Bitcoin, çoğu kesim tarafından 250 bin dolar seviyesini geçemeyecek.

Bu tahminler şu an için her ne kadar mümkün görünmese de analistler ve çoğu yatırımcı tarafından Bitcoin’in ilerleyen dönemlerde tekrar rekor seviyelere ulaşacağı öngörülüyor. Fakat bunun zamanını tam olarak söylemek kimse tarafından mümkün değil. Bitcoin yatırımı yaparken daima güncel haberleri takip etmek ve gözü kapalı bir şekilde yatırım yapmamak gerekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları