Kripto Para

Binance CEO’su Changpeng Zhao: Daha iyi olacak

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kendisinin tüm dünyada kripto paraların daha da yaygın hale gelmesi için çaba harcayacak olduğunu ve bu çabasının daha fazla insanı ve ülkeyi kripto paralar ile buluşturacak olduğunu ifade etti. Açıklamalarında kripto paralar konusunun kendisi için önemli bir etken olduğunu ve buna değer verdiğini belirten Changpeng, kripto paraların yaygın hale gelmesinin etkilerinin kısa süre içerisinde daha fazla insanı mutlu edebilecek olduğundan bahsetti.

Kripto paralar için oldukça iyi sonuçlar

Kripto paralar için oldukça iyi sonuçlar beklediklerini belirten Binance CEO’su Changpeng Zhao, bunu kendisinin ve kendisi gibi olanların tüm insanlığa kripto paralar ile ilgili bilgi vererek gerçek hale getirebilecek olduğuna değindi. Bitcoin fiyatları ve stabililte sorunları dolayısı ile kripto para yatırımlarına son birkaç aydır ilgi azalmış olsa da olası büyük bir artışta tekrar oldukça fazla ilginin ortaya çıkacak olduğuna dair inanışlar var.

  • Bitcoin fiyatları dolayısı ile Changpeng’in açıklamaları eskisi kadar önemsenmiyor. Aslına bakılırsa hiçbir analist ve yorumcunun yorumları eski kazanç günleri kadar önemsenmiyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu