Haberler

Binance CEO’su Changpeng Zhao: En iyisi uzun vade

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamasında, kripto paralar için en iyi sonucun uzun vadeli sonuçlar olduğunu dile getirdi. Bitcoin fiyatının uzun vadede kendi etkisin sadece 7 gün kadar kısa bir süre içerisinde gösterebilecek olduğunu belirten Zhao, bu konuda yatırımcıları uyardı.

Boğa piyasasının her an başlama durumu olduğunu ve bunun vazgeçilecek bir durum veya yatırımcılara bağlı bir durum olmadığını dile getiren Zhao, yatırımcıları hazırlıklı olmaya, bir o kadarda uzun vadeli beklemeye kendilerini ikna etmeleri gerektiğini açıkladı.

Uzun vadede bekleyin!

Zhao, uzun vadede beklenmesinin en iyi sonucu verecek olduğunu, uzun vadede olmasa ve 1 hafta kadar kısa sürede 20.000 dolar rekorunun kırılabilecek olduğunu belirtse bile olumsuz sonuçlara karşı tüm yatırımcıların hazır olması gerektiğini düşünüyor. Zhao’nun bu açıklamalarının değeri son derece fazla iken, yatırımcılar eğer ki uzun vadeli değil kendilerini kısa vadeli kazanca odaklar ise kötü sonuçlar ve zarar ile karşı karşıya kalabilecek olduklarını gösteriyor.

  • Binance CEO’su Changpeng Zhao yorumları ile ve Bitcoin Cash hakkında yaptığı yorumlar ile tanınıyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu