fbpx
Haberler

Binance CEO’su Changpeng Zhao: En iyisi uzun vade

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamasında, kripto paralar için en iyi sonucun uzun vadeli sonuçlar olduğunu dile getirdi. Bitcoin fiyatının uzun vadede kendi etkisin sadece 7 gün kadar kısa bir süre içerisinde gösterebilecek olduğunu belirten Zhao, bu konuda yatırımcıları uyardı.

Boğa piyasasının her an başlama durumu olduğunu ve bunun vazgeçilecek bir durum veya yatırımcılara bağlı bir durum olmadığını dile getiren Zhao, yatırımcıları hazırlıklı olmaya, bir o kadarda uzun vadeli beklemeye kendilerini ikna etmeleri gerektiğini açıkladı.

Uzun vadede bekleyin!

Zhao, uzun vadede beklenmesinin en iyi sonucu verecek olduğunu, uzun vadede olmasa ve 1 hafta kadar kısa sürede 20.000 dolar rekorunun kırılabilecek olduğunu belirtse bile olumsuz sonuçlara karşı tüm yatırımcıların hazır olması gerektiğini düşünüyor. Zhao’nun bu açıklamalarının değeri son derece fazla iken, yatırımcılar eğer ki uzun vadeli değil kendilerini kısa vadeli kazanca odaklar ise kötü sonuçlar ve zarar ile karşı karşıya kalabilecek olduklarını gösteriyor.

  • Binance CEO’su Changpeng Zhao yorumları ile ve Bitcoin Cash hakkında yaptığı yorumlar ile tanınıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box