Haberler

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan Büyük Gaf!

Binance CEO’su Changpeng Zhao'nun yersiz söylemleri tepki gördü.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bugün Yeni Zelanda’da günlük 1 milyon dolarlık işlem hacmine sahip olan kripto para borsası Cryptopia’nın hacklenmesi sonrasında alt kripto paraların kurucularına seslendi ve alt kripto paraların kendi borsasında listelenmesinin en doğru seçenecek ve en güvenilir seçenecek olacağını iddia etti.

Bilgisayarların bozulabilir cihazlar olduğunu, aynı zamanda USB’lerin kaybolabilecek kadar küçük cihazlar olduğunu ifade eden ve alt kripto para kurucularının kripto paralarının listelenmesi için Binance’ı tercih etmesi açıklamasında bulunan CZ’ye tepkiler ise kısa sürede binlerce kullanıcı tarafından ”sen büyük bir gaf yaptın, bu komik değil!” diye tepki verildi.

‘Binance istediği kadar güvenilir olsun, yeterli değil’

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun açıklamalarının doğru olmadığını ve dünyada en fazla yatırımcının kullandığı ve işlem hacmine göre en büyük borsaları arasında bulunan, hack saldırısı sonrasında kapanan Asya merkezli Mt.Gox’un bile hack saldırısından sonra yok olup gittiğini belirten kripto para sahipleri, Binance’ın bir gün yok olup gitmememesinin garantisi olmadığını CZ’nin Twitter hesabına ilettiler. Changpeng Zhao ise eleştirilere herhangi bir yanıt vermeyerek sessizliğini her zamanki gibi korudu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu