binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su CZ, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı: Daha Önce Bilinmeyen Projesini Açıkladı

Binance CEO’su CZ, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı: Daha Önce Bilinmeyen Projesini Açıkladı

Kripto para borsası Binance'in kurucusu CZ, Twitter üzerinden katıldığı canlı yayında bir soru cevap etkinliği düzenledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Twitter Spaces üzerinde canlı bir soru-cevap oturumuna ev sahipliği yaptı.

CZ, Binance’in FDUSD’ye ek olarak yakında başka bir USD stablecoin partnerini duyuracağını açıkladı.

Binance’in riskleri azaltmak ve kullanıcılara daha fazla seçenek sunmak için mümkün olduğunca çok sayıda stablecoin ile çalışmak istediğini belirtti.

Ayrıca, kripto para piyasasında en yaygın kullanılan stablecoin olan ve desteklenmesi ve şeffaflığı konusunda eleştiri ve tartışmalarla karşılaşan USDT hakkında da yorumda bulundu.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: DCG, Genesis'in İflas Davasındaki Talepleri Karşılamaya Çok Yakın Olduğunu Açıkladı!

USDT’nin halka açık yeterli denetim raporu bulunmamasını eleştirdi. Tokenin biraz kara kutu gibi olduğunu ve USDT’nin arkasındaki şirket olan Tether’den daha fazla şeffaflık görmek istediğini söyledi.

CZ ayrıca Binance’in, sabitliğini korumak için arz ve talep ayarlaması yapmak üzere algoritmalar ve akıllı sözleşmeler kullanan bir stablecoin türü olan algoritmik stablecoinler ile uğraşan küçük bir ekibe sahip olduğunu da açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail