BorsaHaberler

Binance CEO’su CZ: “Ülkelerin Varlık Fonları İle Görüşmeler Yapıyoruz!”

Binance CEO'sundan önemli açıklamalar geldi.

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao,  Financial Times ile yaptığı röportajda, çeşitli ülkelerin varlık fonları ile şirketin hisse senedi satışı ile ilgili görüşmeler yaptıklarını söyledi.

CZ olarak bilinen Binance CEO’su, yıl içerisinde çeşitli ülkelerin düzenleyicilerinin baskısı ile karşı karşıya kaldıktan sonra varlık fonları ile yapılan görüşmelerin ülkelerin Binance ile olan düşüncelerini ve ilişkilerini geliştirmeye yardımcı olacağını söyledi.

“Binance bu yıl regülatörlerden kaynaklanan artan zorluklarla karşı karşıya kaldı. Ülke varlık fonlarından gelen yatırımlar, birçok ülke ile ilişkilerin ve algılarının geliştirilmesine yardımcı olacak.

Bu yatırımlar bizi, biraz daha dikkatli olmak istediğimiz belli ülkelere de bağlayabilir.”

Hangi ülke varlık fonları ile görüştüklerini açıklamayan ünlü CEO, çeşitli ülke varlık fonları ile yapılan görüşmelerin ön aşamada olduğunu ancak yatırımların büyük çapta olacağını ve sürecin kısa olmayacağını ifade etti.

CZ, ayrıca Binance’nin çeşitli ülkelerin düzenleyicileri tarafından inceleme altında olduğu göz önüne alındığında, şirketin “Müşterini Tanı (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) politikaları sayesinde  “bankalardan daha iyi” olduğunu ve bu nedenle Binance platformundaki yasa dışı faaliyetlerden endişe duymadığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu