coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su CZ'den Hong Kong'da Kripto Para Açıklamaları!

Binance CEO’su CZ’den Hong Kong’da Kripto Para Açıklamaları!

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Hong Kong'da katıldığı etkinlikte kripto paralar hakkında açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), katıldığı Hong Kong konferansındaki bir videolu röportajda, önümüzdeki birkaç yıl içerisindeki blok zinciri ödemeleriyle çok ilgilendiğini, çünkü mevcut cüzdanın kullanımının kolay olmadığını, güvenlik açısından ideal olmadığını ve geliştirilebilecek pek çok yönü bulunduğunu söyledi.

CZ, “En Kötü Regülasyon, Regülasyon Olmamasından İyidir” Dedi

CZ, belirsizlik yerine kripto paraların düzenlemesinin daha iyi bir seçenek olduğunu söyledi. Ancak, yaptırım yoluyla düzenlemenin kötü olduğunu belirtti:

“Düzenleyici netliğin olmaması en kötüsüdür. Kötü ve kısıtlayıcı düzenlemelere sahip olmak bundan daha iyidir. Belirsiz kurallara sahip olmak ve ardından insanları yaptırımlarla kovalamak gerçekten çok kötü.”

Bugünkü etkinlikte Zhao, düzenleyicilerin geleneksel finans sektöründen yönergeler ödünç alıp bunları kripto paralara uygulamaları için “çok doğal bir eğilim” olduğunu, ancak kriptonun farklı ve yeni gelişen bir sektör olduğunu söyledi.

İlgili Haber  Enflasyon Verisi Sonra Warren Buffet'tan Bitcoin Yorumu!

Zhao, birçok düzenleyicilerin kripto para endüstrisine dair bir deneyimi olmadığını söyledi. Buna karşın bankacılık denetleyicilerinin birçoğunun daha önce bankalarda çalıştığını ve bu endüstriyi daha iyi anladığını belirtti. Zhao, düzenleyicilere yaklaşımı ile ilgili şunları söyledi:

“Bu yüzden düzenleyicilerle çok aktif bir şekilde etkileşime geçmek gerçekten önemli. Sadece, bakın, bunlar merkeziyetsiz diyemeyiz. Merkezimizin hiçbir yerde olmadığını söyleyemeyiz.”

Zhao’nun son iki yılda düzenlemelerle ilgili üslubunda ciddi bir değişiklik oldu. Daha önce Zhao, Binance’in merkezsiz bir şirket olduğunu ve genel merkezinin bulunmadığını söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail