blank
Dogecoin

Binance CEO’su, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) Eleştirilerine Yanıt Verdi!

CZ, elinde hiç DOGE veya SHIB tutmadığını vurguladı.

Kripto para piyasası şu an için tam olarak DOGE ve SHIB çılgınlığı yaşamakta. Bu çılgınlığın yaşanmasında etkili olan en önemli faktörlerden birisi ise dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in SHIB’i listelemesi oldu.

Dogecoin klonu olan Shiba Inu, bu listeleme ile beraber 0,00003174 dolar seviyesine kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kırdı. 28 Kasım 2020 tarihinden bu yana %51565389.9 yükseliş elde eden SHIB, Binance üzerinde listelenmesi nedeniyle ise Binance’e yönelik eleştirilerin artmasına yol açtı.

CZ: Elimde Hiç DOGE veya SHIB Yok

Sosyal medyada Binance CEO’sunun “shitcoin” olarak ifade edilen bu kripto parayı listelemesi eleştirilirken, CZ’nin elinde DOGE veya SHIB tuttuğu için bunu yaptığı vurgulandı.

CZ ise konu hakkında yaptığı açıklamada elinde hiç DOGE veya SHIB tutmadığını ifade etti. DOGE veya SHIB’e karşı olumlu veya olumsuz bir tutuma sahip olmadıklarını ifade eden CZ, sadece bunlar için nötr bir piyasa ortamı oluşturmak istediklerini vurguladı.

Yatırımcılara da seslenen CZ, anlamadıkları kripto paraları almamaları gerektiğini vurguladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu