Borsa

Binance CEO’sundan Borsa İle İlgili Önemli İtiraf!

Binance, IPO yapabilir!

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yakında ünlü kripto para borsası Coinbase’in izinden gidebilir.

Coinbase, bu sene NASDAQ üzerinde halka arz olarak kripto para sektöründe bir ilke imza atmıştı. Bunun devamında Kraken ve FTX gibi kripto para borsalarının da IPO (halka arz) yapabileceği vurgulanırken beklenen haber direkt olarak Binance’ten geldi.

Binance CEO’sundan IPO Yorumu

Binance CEO’su Changpeng Zhao, DeFi Virtual Summit etkinliğinde yaptığı konuşmasında IPO olasılığından bahsetti. CZ, IPO ile ilgili gelen sorulara hem etkinlikte cevap verdi hem de etkinliği düzenleyen SBX 10X’in Twitter hesabından bir açıklama yayınlandı.

Yayınlanan gönderiye göre Changpeng Zhao kısa süre içerisinde inanılmaz bir büyüme elde eden Binance Smart Chain’in böyle büyümesini beklemiyordu. Binance DEX’in hala piyasada olduğunu ancak BSC’nin daha hızlı büyüdüğünü ifade eden CZ, merkezi bir borsada DeFi çözümleri sunulmasının da inanılmaz olduğunu vurguladı.

SBC 10X CIO’su Mukaya Panich, konu hakkında CZ’ye sorduğu IPO sorusuna şöyle bir yanıt aldı:

Binance.us şu an IPO imkanına bakıyor. Birçok regülatör belirli şeylere (merkeze sahip olunması, kurumsal yapı bulunması) alışık ve biz de IPO’nun gerçekleşmesi için bunları gerçekleştirmemiz gerekiyor. “

Binance’in IPO yapıp yapmayacağını belirtmeyen CZ, Binance US’in ise kesinlikle IPO yapacağını ima etti. Binance’in son dönemde başı regülatörler ile belada olsa da IPO yine de gerçekleştirilebilir bir hedef gibi gözüküyor.

Böyle bir olayın gerçekleşmesi durumunda piyasada ciddi yükselişler görmemiz oldukça olası.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
memco

binance denetlensin belirli saat.lerde Yanıltıcı emir (spoofing), alım satım yapıyor mesela şuanda 26/07/2021 sabah saat 4:30-5:51 arası özellikle dexe coin mali verileri incelensin


Başa dön tuşu