bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriTRONBinance Chain Ağına Bu Kripto Para Damga Vurdu!

Binance Chain Ağına Bu Kripto Para Damga Vurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında son dönemde yaşanan deprem, sektörü hala etkisi altında tutuyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) kısa sürede ciddi bir değer kaybı yaşadı ve 50.000 dolar desteği yeniden kaybedildi.

Bitcoin an itibarıyla %1 değer kaybetmiş durumda ve 7 günlük bilanço ise %10 eksi seviyesinde.

Altcoinlerin bazıları ise çok sert darbe alırken bazıları tutunmayı başardı. Tabii ki bu da kitlelerin ilgisine göre değişen bir faktör.

Tron İçin İlgi Artıyor

Tron (TRX) son 7 gün içerisinde %6 yükseliş yaşayarak aslında tutunan kripto para birimlerinden birisi olduğunu ortaya koydu. Bunun sebebi ise Binance Chain üzerindeki alım aktivitesi olarak ortaya konabilir.

Binance Smart Chain ağında 11 Aralık tarihi itibarıyla yapılan alımlara bakıldığında son 24 saate kesinlikle Tron’un damga vurduğu görülmekte. Tron, EiFi ve AXS sonrasında en çok alınan ve hacim yaşatan kripto para birimi oldu. Bu da TRX’in kesinlikle Binance Smart Chain’e damga vurmasına neden oldu.

Bunun yanı sıra Tron cüzdanlarının sayısının da ciddi anlamda arttığı görülüyor. Son 24 saat içerisinde yeni Tron cüzdanlarının sayısının 145.919 arttığı görülüyor. Bu da toplam hesap sayısını 66.226.794’e kadar çıkarmış gibi gözüküyor. Tron, son dönemdeki popülerliğini bu sayede fiyat odaklı kullanmayı başararak düşüşün de önüne geçmiş gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları