CoinmarketcapHaberler

Binance: Coinmarketcap’i Satın Aldık!

Binance tarafından bugün yeni bir açıklama ile CoinMarketCap.com isimli internet sitesini satın aldıkları resmî olarak doğrulanmış oldu.

CoinMarketCap isimli kripto para birimi fiyatlarının listelendiği internet sitesinin 31 Mart 2020 tarihinde yapılan bir anlaşma sonucunda kendileri tarafından satın alındığını doğrulayan Binance, bundan sonra internet sitesinin kendilerine ait olduğunu bildirdi.

Dün ortaya çıkan haberlerde kripto para birimi fiyatlarını gösteren CoinMarketCap internet sitesinin Binance tarafından satın alındığı iddia edilmiş, ancak bu konuda herhangi bir doğrulama yapılmamıştı.

Bugün CEO Changpeng Zhao tarafından yapılan açıklamada ise bu satın alım süreci tamamen doğrulanmış oldu. Bundan sonrası için Binance’in internet sitesinde nasıl değişimlere yer vereceği, piyasa manipülasyonu yapıp yapmayacağı soruları ise daha fazla sorulacaktır.

Zira CMC’yi kullanmayı bırakacaklarını ifade eden çok sayıda insan olmasına rağmen bu konuda Binance herhangi bir bilgi vermiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu