Kripto HaberleriBinance CoinBinance Coin, Binance'nin Yeni Projesinden Sonra Yükselişe Geçti

Binance Coin, Binance’nin Yeni Projesinden Sonra Yükselişe Geçti

Takip et

Bugün dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, Launchpad platformunda token satışı yapılacak yeni projesini açıkladı. Elrond (ERD) adı verilen bu projenini açıklanmasından sonra BNB fiyatı yükselişe geçti.

37 dolar seviyelerine kadar yükseliş yapan BNB, tarihi rekorunu kırarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Launchpad’de satışa sunulan coinler sadece BNB ile alınabiliyor ve daha sonra borsalarda listelenmeye başlayınca en az 2 3 kat artış yaşıyor. Bu da demek oluyor ki Launchpad’de satılan tokenlere büyük bir ilgi var bu alım satım BNB ile yapıldığı için BNB fiyatını ciddi anlamda olumlu etkiliyor.

Hacme göre en büyük 7. kripto para olan Binance Coin, 5.14 milyar dolarlık piyasa hacmi ile karşımıza çıkıyor. Binance borsasının yaptığı her atılım ve yenilik doğrudan BNB fiyatını etkiliyor. Uzmanlar gelecek dönemde en fazla değerlenmesi muhtemel coinlerden birinin BNB olduğunu ifade ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları