Binance CoinHaberler

Binance Coin, Binance’nin Yeni Projesinden Sonra Yükselişe Geçti

Binance'nin açıkladığı yeni proje sonrası BNB fiyatı yükselişe geçti.

Bugün dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, Launchpad platformunda token satışı yapılacak yeni projesini açıkladı. Elrond (ERD) adı verilen bu projenini açıklanmasından sonra BNB fiyatı yükselişe geçti.

37 dolar seviyelerine kadar yükseliş yapan BNB, tarihi rekorunu kırarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Launchpad’de satışa sunulan coinler sadece BNB ile alınabiliyor ve daha sonra borsalarda listelenmeye başlayınca en az 2 3 kat artış yaşıyor. Bu da demek oluyor ki Launchpad’de satılan tokenlere büyük bir ilgi var bu alım satım BNB ile yapıldığı için BNB fiyatını ciddi anlamda olumlu etkiliyor.

Hacme göre en büyük 7. kripto para olan Binance Coin, 5.14 milyar dolarlık piyasa hacmi ile karşımıza çıkıyor. Binance borsasının yaptığı her atılım ve yenilik doğrudan BNB fiyatını etkiliyor. Uzmanlar gelecek dönemde en fazla değerlenmesi muhtemel coinlerden birinin BNB olduğunu ifade ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı