Binance Coin

Binance Coin (BNB) Rekor Üzerine Rekor Kırıyor: ETH’yi Geçebilecek mi?

BNB fiyatı 590 doları da görerek rekor tazeledi.

Binance Coin (BNB) bugün itibarıyla tüm zamanların rekorunu kırdı ve 590 dolar seviyesinin üzerine kadar çıktı. İnanılmaz rallisi ile 2021 yılının başından bu yana %1.500 artış elde eden BNB, şimdiden Ethereum’un koltuğuna göz dikmiş gibi duruyor.

BNB, Ethereum’a Çok Yaklaştı

BNB’nin tarihinde ilk defa Ethereum‘u geçmeye bu kadar yaklaştığı görülüyor. Yine de BNB’nin toplam piyasa değeri açısından Ethereum’u geride bırakması için 3 kata yakın bir yükseliş elde etmesi bekleniyor. Binance Coin’in bu artışının arkasındaki itici güç ise Binance Smart Chain ağı ile Binance’in token yakma duyurusu oldu.

İlgili Haber
Binance CEO'su CZ'den BNB Sinyali Geldi! Yükseliş Nereye Kadar Devam Edecek?

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun gece yarısı paylaştığı gönderide ETH’nin toplam piyasa değerinin sadece 3,3 kat uzakta olduğunu vurgulandı. Sabah saatlerinde devam eden yükseliş ile birlikte ise BNB ile ETH arasındaki fark 3 kata kadar azaldı.

Binance CEO’sunun yakın zamanda yüklü BNB yakacağını belirteceğine işaret eden açıklamaları ise bu rallinin katalizörü oldu.

Tabii ki Coinbase kripto para borsasının halka arz tarihi olan 14 Nisan yaklaştıkça da fiyatın artması olası gözüküyor. Coinbase’in halka arzı piyasada büyük bir deprem yarattı ve BNB de dahil neredeyse bütün borsa tokenleri yükselişe geçti. OKEx borsasının kripto parası OKB de kısa süre önce tüm zamanların rekorunu kırdı.

BNB’nin ek olarak Binance Smart Chain desteğine sahip olması ise durumu çok daha avantajlı kılıyor gibi gözükmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu