AltcoinHaberler

Binance Coin (BNB) Sonrası Rekor Sırası Bu Borsa Tokeninde Olabilir!

Adam Cochran, FTT'nin patlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

14 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek olan Coinbase’in halka arzı, borsalara ait kripto paraların rekor kırmasını sağladı. Borsa tokenlerinin başında ise toplam piyasa değeri açısından en büyük üçüncü kripto para birimi Binance Coin (BNB) yer alıyor.

Binance Coin Sonrasında Rekor Hakkı Kimde?

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in piyasaya sürdüğü BNB, bu süre zarfında Litecoin gibi köklü projelerin önüne geçti ve 3. sıraya yerleşti. Ünlü finans uzmanı Adam Cochran ise BNB’nin devamında başka borsa tokenlerinin de benzer yükselişler elde edebileceğini düşünüyor.

Coinbase kripto para borsasının aslında FTX kripto para borsasına çok benzediğini ifade eden Cochran, FTT’nin rakiplerine karşı daha güçlü olduğuna değindi. Cochran, Twitter üzerinden yayınladığı verilerle ise FTX ve Coinbase borsaları arasındaki benzerliklere dikkat çekti.

Coinbase’in çeyrek dönemde elde ettiği gelirin 800 milyon dolar olduğunu belirten Cochran, bunun aslında hisse değerine göre 45 kat yatırım getirisi sunduğunu belirtti. Cochran, FTX CEO’su Sam Bankman Fried’ın paylaştığı verilere de dikkat çekerek FTX ve Coinbase’in aslında şu an gelir tablosu açısından benzer olduğunu ortaya koydu.

Coinbase ve FTX arasında ikincinin çok yeni bir borsa olmasına rağmen gelir açısından 5,88 kat fark bulunuyor. Coinbase sektörün en eskilerinden birisi iken FTX’in geçen sene adından çok fazla söz ettirir konuma gelmesi ise bu farkın önemsiz olduğunu gösteriyor.

Coinbase’in kendi kripto parası olmasa da FTX’in Ftx Token (FTT) isimli kripto paraya sahip olması ise bu borsa tokeninin yakın zamanda rekor kırmasını sağlayabilir. Cochran’ın tahminine göre FTT fiyatının 3 yılda 1.000 dolara ulaşması oldukça muhtemel.

*Yatırım tavsiyesi değildir, analistin görüşleri aktarılmıştır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu