Binance CoinBorsaHaberler

Binance Coin İçin Euro ve Sterlin İşlem Çiftleri Eklenti

Binance Jersey borsasına Binance Coin de eklendi.

Binance’nin bir alt kuruluşu olan ve fiat para birimleri ile kripto para alınıp satılmasına imkan veren Binance Jersey platformuna BNB’nin Euro ve Sterlin ile alınabilmesi için işlem çiftleri eklendi.

Bitcoin ve Ethereum’un listelendiği sisteme bugün Binance Coin de eklendi. Hem Euro hem de Sterlin işlem çiftleri ile listelenen BNB, bu sayede doğrudan Euro ve Sterlin ile alınıp satılabilecek.

Daha çok Avrupa’daki kripto para kullanıcılarını hedefine alan Binance Jersey’e Türkiye’den de yatırım yapmak mümkün. Şu anda Euro ve Sterlin para birimlerini sisteme doğrudan yatırıp işlem yapılmasına imkan veriyor. Ancak borsanın açıklamasına göre ilerleyen süreçlerde daha fazla para birimi de desteklenecek. Şu anda Binance Coin ile beraber bünyesinde Bitcoin, Ethereum ve BNB barındıran borsa güç geçtikçe daha fazla kripto parayı sisteminde listeleyecek.

Özellikle 2019 yılında ciddi yükselişler yaşayan Binance Coin, son 24 saatte yüzde 7’lik bir yükseliş ile 34 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Binance borsasının kripto parası olan Binance Coin (BNB) için analistler, borsanın büyüklüğünü ve yaptığı atılımları göz önünde bulundurarak fiyatının orta ve uzun vadede daha fazla artacağını öngörüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı