Kripto HaberleriBinance CoinBinance Coin İçin Euro ve Sterlin İşlem Çiftleri Eklenti

Binance Coin İçin Euro ve Sterlin İşlem Çiftleri Eklenti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance’nin bir alt kuruluşu olan ve fiat para birimleri ile kripto para alınıp satılmasına imkan veren Binance Jersey platformuna BNB’nin Euro ve Sterlin ile alınabilmesi için işlem çiftleri eklendi.

Bitcoin ve Ethereum’un listelendiği sisteme bugün Binance Coin de eklendi. Hem Euro hem de Sterlin işlem çiftleri ile listelenen BNB, bu sayede doğrudan Euro ve Sterlin ile alınıp satılabilecek.

Daha çok Avrupa’daki kripto para kullanıcılarını hedefine alan Binance Jersey’e Türkiye’den de yatırım yapmak mümkün. Şu anda Euro ve Sterlin para birimlerini sisteme doğrudan yatırıp işlem yapılmasına imkan veriyor. Ancak borsanın açıklamasına göre ilerleyen süreçlerde daha fazla para birimi de desteklenecek. Şu anda Binance Coin ile beraber bünyesinde Bitcoin, Ethereum ve BNB barındıran borsa güç geçtikçe daha fazla kripto parayı sisteminde listeleyecek.

Özellikle 2019 yılında ciddi yükselişler yaşayan Binance Coin, son 24 saatte yüzde 7’lik bir yükseliş ile 34 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Binance borsasının kripto parası olan Binance Coin (BNB) için analistler, borsanın büyüklüğünü ve yaptığı atılımları göz önünde bulundurarak fiyatının orta ve uzun vadede daha fazla artacağını öngörüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları