binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance Eski CEO'su Changpeng Zhao, Üzerinde Çalıştığı Projeyle İlgili Daha Fazla Detay...

Binance Eski CEO’su Changpeng Zhao, Üzerinde Çalıştığı Projeyle İlgili Daha Fazla Detay Açıkladı

Kripto para borsası Binance'in eski CEO'su Changpeng Zhao, üzerinde çalıştığı yeni projeyle ilgili bilinmeyen detayları açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance’in eski CEO’su, CZ olarak da bilinen Changpeng Zhao, kripto para piyasasından ayrılmasından bu yana geliştirmekte olduğu bir eğitim projesi olan Giggle Academy hakkında kısa süre önce daha fazla ayrıntı verdi.

CZ’nin yaptığı açıklamaya göre, Giggle Academy ekibi şu anda bazıları yarı zamanlı, diğerleri tam zamanlı çalışan ve hepsi uzaktan çalışan 10 üyeden oluşuyor. Ekip, geçici küçük sohbetlere ek olarak haftada üç kez görüşme yapıyor. İşe alımlar devam ediyor, CZ haftada birkaç kez mülakat yapıyor ve başlangıçta 15 kişilik bir ekip kurmayı hedefliyor.

Binance eski CEO’sunun açıklamasına göre ekip, eğitim programı kapsamında ilk fonetik (İngilizce) dersinin içeriğini tamamladı ve dersin üretim sürecine başladı. Stratejik bir kararla ekip, hedef pazarlarında Android cihazların yaygınlığını ve dokunmatik ekranların sağladığı etkileşim kolaylığını gerekçe göstererek platformun önce Android versiyonunu geliştirmeyi seçti.

İlgili Haber  Mark Yusko, "Bitcoin Fiyatı 10 Yıl İçinde Rahatlıkla 10 Kat Artabilir" Dedi, Bu Yıl BTC Zirve Fiyat Tahminini Açıkladı

Zhao kısa süre önce yaptığı bir duyuruda, yeni teknikler kullanarak çocukların eğitime ücretsiz erişimini sağlamayı amaçlayan eğitim projesinin planlarını açıklamıştı. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Giggle Academy’nin hiçbir geliri olmayacak ve son kullanıcılar için oyunlaştırma ve uyarlanabilir bir müfredat uygulayacak. Amaç, herkes için ücretsiz temel eğitim (1-12. sınıflar) sağlamak olacak.

Bu yeni platformun lansmanı, Zhao için ABD’de devam eden yasal zorlukların ortasında gerçekleşti. Geçtiğimiz yıl Binance, Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı (DOJ) ile 4.3 milyar dolarlık bir anlaşmanın parçası olmuştu.

Mahkeme belgelerine göre Zhao 21 Kasım’da kara para aklama suçlamalarını kabul etti ve 30 Nisan’da ceza alacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail