binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance Kullanıcılarına Toplamda 100 Milyon VTHO Dağıtacak

Binance Kullanıcılarına Toplamda 100 Milyon VTHO Dağıtacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, kullanıcılarına toplamda 100 milyon adet VTHO token dağıtacağını duyurdu.

Borsa tarafından yapılan açıklama şu yönde:

VeChain (VET) toketinin mainnet (ana ağ) açılışını kutlamak için toplamda 100 milyon adet VTHO tokeni dağıtılacaktır. Bu 100 milyon token, bakiyesinde VET (bazı borsalarda VEN olarak geçiyor) bulunan kullanıcılar arasında pay edilecek. Dağıtılacak pay kullanıcıların hesabındaki VET miktarına göre tahsis edilecek.1 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak bu airdrop’a katılmak için bakiyenizde en az 1 adet VET bulunması gerekiyor.”

Token dağıtımı 5 Ağustos tarihine kadar tamamlanmış olacak.

Bu haber ile birlikte hem ana ağa geçecek olması hem de airdrop’tan yararlanmak için kullanıcıların VET alması ile VeChain’de (VET) fiyat artışı olabilir. Sitemizden anlık olarak VeChain fiyatını öğrenebilirsiniz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail