binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance Launchpool Projelerini Satmak İçin En Uygun Zamanlama Ne Zaman? Bir Analist...

Binance Launchpool Projelerini Satmak İçin En Uygun Zamanlama Ne Zaman? Bir Analist Çalışmasını Yayınladı

Bir kripto para analisti, Binance'in Launchpool ile dağıttığı coinleri ne zaman satmanın en fazla getiri getirebileceğini analiz etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Onchain analisti killthewolf.eth tarafından Binance Launchpool kripto para projeleri üzerinde yapılan yeni bir analizde, Binance Launchpool tarafından çıkarılan coin’ler için en uygun satış noktasının piyasa açıldıktan 9 gün 11 saat sonra olduğu tespit edildi.

Bu sonuca, açılışlarından sonraki 14 gün içinde son 10 Binance Launchpool projesinin BNB alım satım çifti trendleri incelendikten sonra varıldı.

Çalışma, açılıştan sonraki 14 gün içinde son 10 Launchpool projesinin “BNB çiftlerini” hesaplayan onchain analisti killthewolf.eth tarafından gerçekleştirildi. Analiste göre USDT çiftleri yerine BNB çiftlerinin seçilmesinin nedeni, genel piyasadan herhangi bir potansiyel etkiden kaçınmak ve böylece sonuçları daha kolay anlaşılır hale getirmekti.

İlgili Haber  Kripto Para Detektifi Uyardı: "Bu Kripto Para Platformları Dolandırıcı, Derhal Paranızı Çekin"

Bu 10 tokenin “ortalama getiri eğilimi” de hesaplandı ve grafikteki kalın siyah çizgi ile temsil edildi. “Ortalama optimum satış noktası” olan bu siyah çizginin en yüksek noktasının, açılıştan 9 gün 11 saat sonra olduğu ve bu noktada ortalama getirinin %8.7’ye ulaşabildiği görüldü.

Ancak, bu analizin geçmiş verilere dayandığını ve gelecekteki projelerin farklı performans gösterebileceğini unutmamak önemli. Her zaman olduğu gibi, yatırımcılara yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmalarını yapmaları ve birden fazla faktörü göz önünde bulundurmaları tavsiye edilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail