Kripto HaberleriBorsaBinance Mi, Diğerleri Mi?

Binance Mi, Diğerleri Mi?

Takip et

Binance ve diğer kripto para birimi satış borsaları çok fazla insanın tercih ettiği kripto para birimi yatırımcı borsaları olarak bilinmesine rağmen bir süre önce borsaların siber saldırı vakalarına daha fazla dikkat etmeye başlaması ve bazılarının siber saldırılara maruz kalması sonrasında yatırımcılar büyük oranda bir karar verememe seçeneği içerisinde sıkılıp kaldılar. Bitcoin satın alacak bir kripto para birimi yatırımcısı bugün her an kendisinin olası siber saldırı güçlerinin saldırısına uğrayabilecek olduğunun farkında ve bunu yaparken arkasından borsalara da saldırılar olabilecek olduğunu ve bu sebeple en güvenli kripto para birimi borsa veya borsalarını tercih etmeye çalışıyor. Ancak bunlar da çoğu zaman 2019 yılı için yeterli gelmiyor ve insanların büyük bir tarafı kripto para borsalarının verecek olduğu kararlar, attıkları adımlar ve diğer konularda sorularına yanıt arıyorlar.

Bitcoin satın alacak olan bir kripto para birimi sahibi güvenlik konusuna daha fazla dikkat etmek isterken, bir yandan ise kripto para birimi konusunda atılacak olan adımların kendisine gelecekte dönüp dolaşıp tekrar geleceğini biliyor. Zira bugün iyi karar veremez ise gelecekte de bundan dolayı çok fazla etkilenebilecek olduğunu bilen yatırımcı bu konuda sorunlar ile karşı karşıya kalabilecek olduğunu anlamış durumda.

Peki ya bugün hangi kripto para borsasını Binance’a rakip tercih edebiliriz? Kendisine ait kripto para birimine sahip olan, güvenlik konusunda %100 olmasa da ilk 3 arasında bulunan Binance bu konuda rakiplerine oranla daha fazla para harcıyor ve üstelik bir sigorta fonuna da sahip. Ancak şirketin geçtiğimiz dönemde yaptığı birkaç hata sebebi ile parayı güvenliğe harcamamak istememesi ve yönetimin güvenliğe önem vermediği bir süre önce siber saldırılar sonucunda 50 milyon dolara yakın bir değer kaybına sebep oldu ve sigorta fonundan bu para karşılanmak zorunda kaldı. Ancak bu olay daha da büyük bir olay olabilirdi.

Binance karşısında seçilebilecek olan herhangi bir kripto para borsası önerisi vermek ne kadar alternatif olsa da yine Coinbase ilk sırada yer alabiliyor. Coinbase dışında bazı kripto para borsalarını da tercih etmek mümkün ancak yine de kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar Binance ve diğer büyük kripto para borsalarını tercih etmeye devam ettiler. Gerek komisyon oranının düşüklüğü gerek ise hacimlerin çok yüksek olması Binance’yi dünyada en fazla tercih edilen borsaların başında tutuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları