BitcoinBorsaHaberler

Binance Müşterilerine Güzel Haber!

Bir süredir getirilmesi planlanan opsiyon ticareti hizmeti sonunda görücüye çıktı.

Binance bugün resmi Twitter hesabından paylaştığı duyuruyla müşterilerine mobil cihazlarda opsiyon ticareti hizmeti sunmaya başlayacağını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre söz konusu hizmet seçeneği yalnızca Binance mobil uygulamasının son sürümünde yer alacak. Bilindiği gibi kullanıcılar Bitcoin alım satımlarını en çok mobil cihazlarından gerçekleştiriyorlar. Bu noktada mobil uygulamaya opsiyon ticareti eklemek hem kullanıcılar açısından hem de kripto ticaretinin desteklenmesi açısından son derece etkili ve kolay bir yöntem.

Binance Futures yetkililerinden Aaron Gong, söz konusu hizmeti sunmaktan heyecan duyduklarını ve ilk etapta sadece Bitcoin opsiyon ticareti hizmeti sunacaklarını ancak süreç içerisinde farklı kripto paralarla da işlem yapmanın mümkün olacağını belirtti.

Android ve iOS kullanıcıları için geçerli olan hizmetin yakında web platformuna da entegre edilmesi için çalışmalar sürüyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao da topluluğun Binance Futures’ı benimseme hızından çok etkilendiğini ve son altı ayda son derece hızlı bir gelişim sergilediklerini gururla dile getirdi.

Kullanıcıların hizmetten yararlanmaları için ilk önce spot cüzdandan vadeli işlem cüzdanına USDT aktarmaları gerekiyor. Gönderim gerçekleşirken belirlenen son kullanma tarihi ise 10 dakikadan 24 saate dek uzatılabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu