coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance, Ronin Listelemesindeki Sorunlar ile İlgili Yeni Açıklama Yayınladı: Sert Uyardı

Binance, Ronin Listelemesindeki Sorunlar ile İlgili Yeni Açıklama Yayınladı: Sert Uyardı

Kripto para borsası Binance, Ronin listelemesinde yaşanan sorunların ardından yeni bir açıklama metni yayınladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Binance, Ronin listelenmesiyle ilgili bazı usulsüzlüklerin ardından sert bir uyarı yayınladı. Borsa, listeleme hakkında önceden bilgi sahibi olan bazı kişilerin resmi duyurudan önce satın alımlar yaptığını fark etti.

Binance, “ifşa etmemenin” tüm harici listeleme ortakları için temel bir politika olduğunu yineledi. Borsa, bu kuralı ihlal ettiği tespit edilen herhangi bir projenin listeleme hizmetinin derhal feshedileceği veya proje tokeninin listeden çıkarılacağı konusunda uyardı. Binance, tüm harici listeleme ortaklarını bu uyarıyı ciddiye almaya çağırdı.

Borsa, hem çalışanları hem de ilgili aile üyeleri tarafından alım satım yapılmasına ilişkin bir karartma süresi ve katı kısıtlamalar içeren bir Personel İşlem Politikası uyguladığını söylüyor. Binance, içeriden öğrenenlerin ticaretini önlemek için kamuya açık olmayan bilgilerin etrafına koruma önlemleri koymaya büyük özen gösterdiğini savundu.

İlgili Haber  Analist Uyardı: "FED Nedeniyle Kripto Para Piyasasında Kısa Vadede Düşüş Gelebilir"

Açıklamaya göre kamuya açık olmayan bilgilerin kötüye kullanımına ya da diğer uygunsuz davranışlara karıştığı tespit edilen herhangi bir personel, kalıcı bir kara listeye alınacak. Bu kişiler yalnızca Binance’teki işlerini kaybetmekle kalmayacak, aynı zamanda yasalar çerçevesinde sonuna kadar takip edilecek ve itibarları zedelenecek.

Binance, olası herhangi bir suç faaliyeti konusunda emniyet güçleriyle aktif bir şekilde çalışmaktan çekinmeyeceğini de ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları