Haberler

Binance Temmuz Ayında 25 Milyon Kişi Tarafından Ziyaret Edildi

Binance kripto para borsasının Temmuz ayında 25 milyon kişi tarafından ziyaret edildiği açıklandı.

SimilarWeb verilerine göre Temmuz 2020’de en fazla ziyaret edilen kripto para birimi borsası belli oldu. 25 milyon insan tarafından ziyaret edilen merkezi bilinmeyen kripto para borsası Binance 1. olurken, 2. sırada ise 22.5 milyon kişi tarafından ziyaret edilen ABD merkezli Coinbase bulunuyordu.

Ömür boyu komisyon indiriminden yararlanmak için Binance’de hemen üyelik açın. Açıklamalar ve link ve adreste: bitcoinsistemi.com/binance-kullanim-rehberi/

ABD merkezli Coinbase’in ardından ise 3. sırada bu aralar KYC zorunluluğu ile gündemde yer bulan BitMEX adlı kripto para birimi borsası yer alıyor. BitMEX 6.9 milyon kişi tarafından ziyaret edilerek dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında olduğunu gösterirken, özellikle bu rakamların ötesinde yatırım oranlarının daha önemli olduğu belirtiliyor.

Coinbase ve Binance gibi kripto para borsaları net olarak borsaya kayıtlı insan sayısı, bunların ne kadarlık aktif yatırımları olduğu gibi konuları her zaman net olarak açıklamazken, ziyaretçi sayılarına göre bakıldığında 2 büyük borsanın neredeyse eşit olduğu görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu