BitcoinHaberler

Binance.US CEO’su: Bitcoin Bu Tarihte 100.000 Doları Görebilir!

Ünlü CEO'dan önemli fiyat tahmini.

Her ne kadar gün içerisinde yatırımcısının yüreğini ağzına getirse de BTC hakkında orta uzun vadedeki görüşler son derece olumlu.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatı Tepetaklak Oldu: Altcoin Sezonu Başlamadan Bitti mi?

Binance US CEO’su Catherine Coley, lider coin ve son dönemin en fazla değer kazananı Bitcoin hakkında tahminde bulundu. Bitcoin fiyatının 2021 yılında “çok daha fazla değer kazanacağını” açıklayan Coley, 2021 yılında ilk rekor beklentisinin 50.000 dolar olduğunu açıkladı.

Coley, 50.000 dolar seviyesi görüldükten sonra 75.000 doların beklenebileceğini, ardından ise 11 yıldır beklenen 100.000 dolar seviyesine 2021 yılı sonunda ulaşılabilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi yönünde beklentisi olduğunu açıklayan Coley, tahminlerinin kesin olmadığını ve öngörüsünün %100 doğru olup olmayacağını zamanın göstereceğini belirtiyor.

Yine Coley’e göre, kripto para birimi piyasalarında yaşanacak gelişmeler rekor beklentilerini değiştirebilir ancak 2021 yılında ne kadar değişim olursa olsun Bitcoin yatırımcılarının kazanç elde etmesi ve beklenen rekor seviyelerinin görülmesi “çok olası.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu