coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance, Vadeli İşlem Platformuna Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi Eklediğini Duyurdu!

Binance, Vadeli İşlem Platformuna Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi Eklediğini Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, marjin platformunda listeleyeceği yeni altcoinleri blogundan duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel kripto para borsası Binance, kısa süre önce PIVX’i hem Cross Margin hem de Isolated Margin’de ödünç alınabilir bir varlık olarak dahil ederek alım satım hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.

Binance, PIVX ve Yeni İşlem Çiftleri ile Marjin Ticaret Teklifini Genişletiyor

Bu hamleye, kullanıcılara daha çeşitli alım satım seçenekleri sunan Cross Margin ve Isolated Margin’e ek alım satım çiftlerinin eklenmesi eşlik ediyor.

Gizlilik odaklı blockchainiyle bilinen PIVX, Binance’in marjin alım satım platformlarındaki ödünç alınabilir varlıklar listesine katıldı.

Hem Cross Margin hem de Isolated Margin kullanıcıları artık alım satım stratejilerini güçlendirmek ve bu özel dijital varlığa maruz kalmak için PIVX’i kullanabilir.

İlgili Haber  Binance, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Yaptığı Lisans Başvurusunu Geri Çekti!

Yeni tanıtılan alım satım çiftleri, Binance topluluğunun gelişen tercihlerine ve alım satım stratejilerine hitap etmeyi amaçlıyor. İşte yeni çiftlerin detayları:

Yeni Çapraz Marjin Çiftleri:

AST/USDT

PIVX/USDT

Yeni İzole Marjin Çiftleri:

ADA/FDUSD

DOGE/FDUSD

LINK/FDUSD

PIVX/USDT

Binance’in PIVX’i ekleme ve alım satım çiftlerini genişletme kararı, platformun kapsamlı bir dijital varlık ve alım satım seçeneği yelpazesi sunma taahhüdüyle uyumludur.

Marjin alım satımı, kullanıcılara fon ödünç alma ve potansiyel olarak getirilerini artırma olanağı sağlar, ancak aynı zamanda artan maruziyet nedeniyle daha yüksek risk içerir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail