coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance, Vadeli İşlem Platformuna Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi Eklediğini Duyurdu!

Binance, Vadeli İşlem Platformuna Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi Eklediğini Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, marjin platformunda listeleyeceği yeni altcoinleri blogundan duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Cross Margin ve Isolated Margin’e yeni işlem çiftleri ekledi.

Binance Vadeli İşlemlere Çok Sayıda Altcoin Ekledi

Yeni çiftler arasında Cross Margin için CVC/USDT ve PNT/USDT, Isolated Margin için ise CVC/USDT, ELF/USDT, FARM/USDT ve SC/USDT yer alıyor.

Binance’e göre Cross Margin, yatırımcıların marjin hesaplarındaki tüm varlıklarını bir pozisyon için teminat olarak kullanmalarına olanak tanıyan bir marjin modudur.

Bu, yatırımcının marjin hesabı bakiyesinin sürdürme marjini seviyesinin altına düşmesi halinde pozisyonun tasfiye edileceği anlamına gelir.

Öte yandan, İzole Teminat, yatırımcıların varlıklarının yalnızca bir kısmını bir pozisyon için teminat olarak kullanmalarına olanak tanıyan bir teminat modudur.

Bu, yatırımcının marjin hesabı bakiyesinin sürdürme marjini seviyesinin altına düşmesi durumunda, yalnızca pozisyon için teminat olarak kullanılan varlıkların tasfiye edileceği anlamına gelir.

İlgili Haber
Kripto Para Borsalarında Tutulan Bitcoin (BTC) Sayısı Giderek Artıyor! Bu Neyin İşareti?

Bu yeni alım satım çiftlerinin eklenmesinin kullanıcılar için daha fazla alım satım seçeneği sunması ve platformdaki likiditeyi artırması bekleniyor.

Binance, son aylarda platformuna daha fazla kullanıcı çekmek için yeni özellikler ve hizmetler ekleyerek tekliflerini genişletiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail