binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Vadeli İşlemler, 50x Kaldıraç İle Bu Altcoin Paritelerini Listelediğini Duyurdu!

Binance Vadeli İşlemler, 50x Kaldıraç İle Bu Altcoin Paritelerini Listelediğini Duyurdu!

Kripto para borsası Binance, bu altcoinlerin vadeli işlemlerde listeleneceğini yaptığı duyurusunda kullanıcılarıyla paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Futures alım satım seçeneklerini çeşitlendirmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla, iki yeni sürekli sözleşmenin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Binance Vadeli İşlemler 50 kata kadar MYROUSDT ve 1000PEPEUSDC Listeliyor

MYROUSDT ve 1000PEPEUSDC

Bu sözleşmelerin sırasıyla 5 Mart 2024 saat 11:30’da ve 7 Mart 2024 saat 11:30’da hayata geçmesi planlanıyor ve yatırımcılara 50 kata kadar kaldıraç kullanma fırsatı sunuyor.

USDⓢ marjlı vadeli işlemlerde işlem yapan nitelikli likidite sağlayıcıları, yaklaşık 14 ila 15 günlük bir süre boyunca MYROUSDT Sürekli Sözleşmesinde gerçekleştirilen işlemler için %0,005’lik bir yapıcı ücreti indirimine hak kazanacak.

Ayrıca, kullanıcılar 3 Nisan 2024 saat 15:30’a kadar USDC marjlı vadeli işlem sözleşmelerinde gerçekleştirilen tüm işlemlerde %10 promosyon işlem ücreti indiriminden yararlanabilirler.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, İkisi TRY Paritesi Olmak Üzere 6 Yeni Altcoin Paritesini Listelediğini Duyurdu!

Yatırımcıların bu promosyon teklifiyle ilgili kapsamlı ayrıntılar için resmi duyuruya başvurmaları tavsiye edilir.

Binance’in piyasa riski koşullarına bağlı olarak bu sürekli sözleşmelerin özelliklerini ayarlama hakkını saklı tuttuğunu belirtmek gerekir.

Bu ayarlamalar fonlama ücreti, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı veya sürdürme teminatı gereklilikleri gibi faktörleri kapsayabilir.

Ayrıca, Çoklu Varlık Modu özelliği, kullanıcıların yukarıda belirtilen sürekli sözleşmelerde, geçerli kesintilere tabi olarak çeşitli teminat varlıkları kullanarak işlem yapmalarını sağlayacak.

Örneğin, Çoklu Varlık Modu’nun etkinleştirilmesi, yatırımcıların bu sürekli sözleşmeleri içeren işlemlerde BTC’yi teminat olarak kullanmasına izin verir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail