binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Vadeli İşlemler, XRP ve TUSD İle İlgili Yeni Bir Güncelleme Yayınladı!

Binance Vadeli İşlemler, XRP ve TUSD İle İlgili Yeni Bir Güncelleme Yayınladı!

Dünyanın önde gelen kripto para türev borsalarından Binance Futures Çoklu Varlık Modunda XRP ve TUSD ile ilgili güncelleme yayınladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para türev borsalarından Binance Futures, Çoklu Varlık Modunda XRP ve TrueUSD’yi (TUSD) etkileyen marjin varlık desteğinin kesildiğini duyurdu.

28 Mayıs 2024 saat 09:00’dan itibaren geçerli olmak üzere Binance Futures, Çoklu Varlık Modunda marjin varlık olarak XRP ve TUSD desteğini durduracak. Ayrıca, bu modda XRP ve TUSD için transfer limiti 14 Mayıs 2024 saat 09:00’dan itibaren sıfıra ayarlanacak.

Sonlandırmanın ardından, Binance Futures’taki USDⓈ-M Futures cüzdanlarında kalan tüm XRP ve TUSD bakiyeleri, 28 Mayıs 2024 saat 09:00’dan sonra yaklaşık 24 saat içinde belirtilen oranlarda otomatik olarak USDT’ye dönüştürülecek.

İlgili Haber  PEPE Balinaları Son Derece Aktif Hale Geldi: Bu İşlemleri Yapıyorlar

Kalan bakiyeler için dönüşüm oranları aşağıdaki gibidir:

XRP için: Dönüşüm, 28 Mayıs 2024, 08:00 ile 28 Mayıs 2024, 09:00 arasında gözlemlenen ortalama XRPUSDT Fiyat Endeksine dayanacaktır.

TUSD için: Dönüşüm için basit bir 1:1 oranı uygulanacak.

Olası kayıpları azaltmak için, kullanıcılara XRP ve TUSD’nin USDT’ye dönüşüm süresi boyunca yeni vadeli işlem pozisyonları açmamaları şiddetle tavsiye edilir.

Binance, bu geçiş dönemi sırasında yeni pozisyon açan kullanıcıların uğrayacağı kayıplar için sorumluluk kabul etmeyeceğini vurguluyor.

Binance Futures’ın bu hamlesi, borsanın platformunu ve hizmetlerini piyasa dinamikleri ve kullanıcı tercihleriyle uyumlu şekilde optimize etmeye yönelik süregelen kararlılığını yansıtıyor.

Kripto para dünyası gelişmeye devam ederken Binance, küresel kullanıcı tabanı için güvenli ve verimli bir alım satım ortamı sağlamaya kararlıdır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail