binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPEPE Balinaları Son Derece Aktif Hale Geldi: Bu İşlemleri Yapıyorlar

PEPE Balinaları Son Derece Aktif Hale Geldi: Bu İşlemleri Yapıyorlar

Onchain verilerine göre PEPE'de dev kripto para balinaları son saatlerde aktif hale geldi ve işlem yapıyorlar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para veri sağlayıcısı Lookonchain tarafından sağlanan verilere göre, balina cüzdanlar son saatlerde PEPE piyasasında aktif olmaya başladı.

Onchain verilerine göre bir kripto para balinası Binance üzerinden dakikalar önce 4.26 milyon dolara tekabül eden 406.74 milyar adet PEPE satın aldı. Söz konusu balina daha önce yaptığı PEPE trade’lerinde toplamda 3.72 milyon dolar kazanmıştı. Buna ek olarak Lookonchain’e göre bu balina daha önce 8 farklı altcoinde de işlem yapmış ve tamamını kar ile kapatmıştı.

İlgili Haber  Tether-XRP Savaşında Yeni Gelişme: Ripple CEO'su Brad Garlinghouse Geri Adım Attı

Bu balina yüklü miktarda satın alım gerçekleştirirken bir başka balina ise ilginç bir şekilde kar satışı gerçekleştirdi.

Verilere göre PEPE’nin erken yatırımcılarından olan bir kripto para balinası, Binance’e 2.67 milyon dolar değerinde 250 milyar adet PEPE yatırdı. Bu balina cüzdan, 4.8 milyon dolarlık PEPE tokenini, memecoinin ilk zamanlarında yalnızca 1.000 dolar maliyet ile satın almıştı. Önceki satışlarıyla birlikte mevcut durumda balinanın PEPE’deki toplam kar oranı 3.6 milyon dolar seviyesinde.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail