bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBinance CoinBinance ve Facebook Arasındaki Ortaklık İddiaları Ne Kadar Gerçekçi?

Binance ve Facebook Arasındaki Ortaklık İddiaları Ne Kadar Gerçekçi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Facebook‘un uzun zamandır beklenen kripto parası Libra‘nın detayları, geçtiğimiz haftalarda kamuoyu ile paylaşıldı. Kripto para piyasasında oldukça fazla ses getiren bu olay piyasanın yükselmesinde adeta bir katalizör görevi gördü.

Facebook Libra’yı geliştirirken arkasına dünya devi şirketleri de aldığı biliniyor. Bu şirketler arasında Visa, Vodafone, Uber, eBay gibi birçok şirket var. Facebook toplamda 28 tane olan bu şirket sayısını 100’e çıkarmayı düşündüklerini ifade etti.

Bu ifadelerden sonra kripto para denilince akla ilk gelen şirket olan Binance borsasına gözler çevrildi. Binance’nin Baş Strateji Sorumlusu olan Gin Chao’ya bu durum ile alakalı bir soru yöneltildi ve Chao:

Facebook’un ortakları arasında olmayı kesinlikle düşünüyoruz ve ortaklığın gerçekleşmesi için girişimlerimiz mevcut.

açıklamasında bulundu. Ayrıca Libra’nın piyasa etkisini değerlendiren Chao, “Libra piyasa ve Blockchain teknolojisini için oldukça önemli ve olumlu bir hamle. Piyasa bu sayede daha fazla büyüyecek ve tüm dünyada yasallaşacak.” ifadelerini kullandı.

Facebook’un kripto para çıkaracağı daha söylenti halindeyken bile Binance bu konuda olumlu açıklamalar yapmış ve bu projeyi desteklemişti. Önceki ve şimdiki söylemlerinden yola çıkarak yakın zamanda iki dev şirket olan Facebook ve Binance‘nin ortaklığına şahit olabiliriz. Bu haber kesinleşirse Binance Coin fiyatı ciddi oranda artış sağlayacaktır. Ancak henüz kesin bir açıklama yapılmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları