Haberler

Binance ve Huobi’nin Ardından Ripple Da Elini Taşın Altına Koydu

Virüsle mücadelede sorumluluk alan şirketlerinin sayısı her geçen gün artıyor.

Tüm dünyada etkisini gösteren corona virüsünün etkileri hala tüm hızıyla sürerken dünyanın dört bir yanından destekler gelmeye devam ediyor. Kripto para sektörü de bu konuya ilgisiz kalmadı. Binance ve Huobi bu anlamda ellerini taşın altına koyan ilk şirketler arasında yer aldı. Hatta Binance Wuhan bölgesinde virüsün etkilerini ilk gösterdiği günlerde bölgeye milyonlarca dolarlık yardım göndermiş, yakın bir zamanda da 5 milyon dolarlık yeni bir yardım paketinin duyurusunu yapmıştı. Söz konusu yardım kervanına sonunda Ripple da katıldı.

Ripple şirketi yaptığı duyuruyla San Francisco merkezli Tipping Point Community’e 100 bin dolarlık bir bağışta bulunacaklarını dile getirdi.

Söz konusu salgının sadece itibari para piyasalarını değil, tüm kripto para piyasasını da derinden etkilemesine seyirci kalmayan şirketlerin sayısı her geçen gün artarken bakalım başka hangi dev şirketler elini taşın altına koyacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu