coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Yeni Bir Altcoin Listelemeye Mi Hazırlanıyor? İşte İddiaların Odağındaki Sürpriz Altcoin!

Binance Yeni Bir Altcoin Listelemeye Mi Hazırlanıyor? İşte İddiaların Odağındaki Sürpriz Altcoin!

Wu Blockchain, yaptığı paylaşımda bazı izleme robotlarının Binance'in 23 Mayıs'ta yeni bir Toncoin (TON) bağlantı noktası eklediğini tespit ettiğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in listelediği altcoinler yatırımcılar tarafından yakından takip edilirken, altcoin listelemesiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Çinli kripto para gazetecisi Wu Blockchain, yaptığı paylaşımda bazı izleme robotlarının Binance’in 23 Mayıs’ta yeni bir Toncoin (TON) bağlantı noktası eklediğini tespit ettiğini söyledi.

Bu durumun Binance’in TON’u listelemesi için bir sinyal olarak göründüğünü ancak sadece bir tahminden ibaret olduğunu belirten Wu, şunları söyledi:

“Bazı izleme robotları, Binance’in 23 Mayıs’ta yeni bir Toncoin (TON) bağlantı noktası eklediğini tespit etti.

Bu arayüz izleme yalnızca bir ön tahmindir ve nihai TON listelemesi için kesinlik arz etmez.

TON daha önce Binance ile bir gizlilik anlaşması olduğunu belirtmişti ancak ayrıntıları açıklayamadı.”

Wu Blockchain’in atıf yaptığı izleme sayfası ise ” Binance TON bilgileri resmi API’den geliyor, henüz bir duyuru yayınlanmadı, Binance’in bunu listeleyip listelemeyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek. “ dedi.

TON yazım esnasında 6,47 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları