Kripto HaberleriHaberlerBinance'a Tepki: Piyasayı Manipüle Edemeyeceksiniz, CMC'yi Kullanmayı Bırakırız

Binance’a Tepki: Piyasayı Manipüle Edemeyeceksiniz, CMC’yi Kullanmayı Bırakırız

Takip et

Binance borsasının Coinmarketcap platformunu almak için bir girişimde bulunduğu iddiasını haberimize taşımıştık.

İlgili Haber
CMC'nin Satın Alınması Gündemde, Manipülasyon Endişesi

Bu haberin yayılmasından sonra bir grup yatırımcı Binance kripto para borsasının merkezinin bile nerede olduğunun bilinmediğini, Pekin yönetimine çalıştığı suçlamasını yöneltirken, bir grup ise Malta’da başarı elde edemeyen, hack vakası sonrasında daha fazla ‘gözden düşen’ Binance’in yeni hamlesinin piyasayı manipüle ederek daha fazla insanı zorla Bitcoin sahibi yapmaya yönelik olacağını iddia ettiler.

Bir süredir özellikle dünyanın en büyük 2. borsası olarak görülen Binance hakkında güvenilir olup olmadığı gibi iddialar sık sık gündeme gelse de, en son Malta yönetiminden yapılan açıklamalar yatırımcıların aklında soru işaretlerine sebep olmuştu.

Coinbase ve diğer borsalara göre merkezini ve bazı açıklanması gereken konularda bilgileri gizleyen Binance’in CMC’yi alması durumunda piyasada fiyatları daha kolay manipüle edebileceği, suç işleyeceği gibi iddialar dile getirildi.

CMC ve Binance tarafından henüz satın alım süreci hakkında resmî bir açıklama yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları