BorsaHaberlerKripto Para

Binance’den 24 Saat Sürecek Yeni Bir Özellik Duyuruldu

Binance 24 saat sürecek olan Binance Lending Vadeli Mevduat hesabı ile kripto paralar üzerinden faiz verecek.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance bugün tüm kullanıcılarına bir bilgilendirme maili gönderdi. Vadeli Mevduat hesabından USDT seçeneğini aktif edecek olan Binance, senelik yüzde 6 oranında kar vereceğini açıkladı. 18 Aralık, 15.00’te başlayacak olan kayıt işlemi 24 saat devam edecek ve ilk gelene ilk hizmet şeklinde olup 24 saat sonra kapanacak.

Vadeli ve vadesiz mevduat seçeneklerinin bulunduğu platformda vadesiz mevduat seçeneğinde kripto paralar istenildiği zaman geri alınabilme esnekliği ile faiz verirken, vadeli mevduatta ise bir vade belirlenip bu vadeye kadar kripto paralar çekilemiyor ama daha yüksek faiz kazanılmış oluyor.

Binance Lending sistemi ile HODL edilecek dönemlerde kripto paraların değer kazanabileceğini ifade eden Binance’nin 24 saat sürecek bu kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın: https://www.binance.com/tr/lending

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu