BorsaHaberler

Binance’den LUNA Duyurusu! “Bu Fiyatın Altına Düşerse…”

Binance'den Luna duyurusu

Luna’daki düşüş tahmin edilemeyecek boyutlara ulaştı. Her geçen gün fiyatının önüne bir sıfır ekleyen Luna haber saatimiz itibariyle 0,01$ seviyelerinden işlem görüyor.

Luna’daki bir günlük düşüşler dahi %99’e ulaşmışken borsaların bir hamle yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Luna büyük borsalardan delist edilir mi? sorusu gündemde yerini korurken Binance’den bir duyurdu geldi.

Luna USD Marjin vadeli sözleşmeler için ihtiyati tedbirler başlığıyla yayımlanan duyuruda şu ifadeler yer aldı.

“LUNAUSDT vadeli sözleşmelerinin mevcut onay boyutu kısıtlamaları nedeniyle, Binance Vadeli İşlemler aşağıdaki ihtiyati tedbirleri alacaktır:

LUNAUSDT sözleşmelerinin fiyatı 0,005 USDT’nin altına düşerse, Binance sözleşmeleri listeden çıkarmaya devam edecektir. Listeden çıkarma süresi de dahil olmak üzere daha fazla bilgi buna göre ilan edilecektir.

Binance, LUNABUSD kalıcı sözleşmelerini 2022-05-12 15:00’te (UTC) 0.00001 tick size ile başlatacak. BUSD marjlı LUNA vadeli işlem sözleşmeleri teminat olarak BUSD kullanır. Kullanıcılar 1-8x kaldıraç arasında seçim yapabilir.

Çoklu Varlık Modu Mevcut Kalıyor

Lütfen çoklu varlık modunun LUNA vadeli işlem sözleşmeleri için mevcut olduğunu unutmayın. Kullanıcılar, BUSD marjlı ve USDT marjlı LUNA vadeli işlem sözleşmeleri için teminat olarak BUSD ve/veya USDT’yi birbirinin yerine kullanabilir.”

Spot işlemlere ilişkin henüz bir duyuru yapılmadı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu