Kripto HaberleriDogecoinBinance'den Yeni Dogecoin (DOGE) Açıklaması!

Binance’den Yeni Dogecoin (DOGE) Açıklaması!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’de teknik bir sorundan kaynaklı Dogecoin çekimleri askıya alınmış ve bu olay Dogecoin topluluğunun tepkisine neden olmuştu.

Yaşanan talihsiz olaydan sonra Binance, bugün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Dogecoin çekimlerinin yeniden açıldığını açıkladı.

Doge çekimlerinin askıya alınması konusu sıkı bir Dogecoin destekçisi olan Elon Musk tarafından da dile getirilmişti. Musk Binance CEO’su CZ’yi Twitter’da yaptığı paylaşımda etiketleyerek konuyu tekrardan gündeme taşımış ve aralarında Dogecoin cevap trafiği yaşanmıştı.

İlgili Haber
Elon Musk ve Binance CEO'sunun Yeni Dogecoin Paylaşımları!

Binance bugün yaptığı resmi açıklamada söz konusu problemin Binance’in DOGE cüzdan yükseltmesi sırasında yaşandığını ve Dogecoin yöneticileri ile karşılıklı iletişim halinde kalarak çözmeye çalıştıklarını belirtti.

“Oldukça basit bir yükseltme olarak başlayan şey, Binance kullanıcılarının son 17 gün boyunca DOGE’yi çekememesine neden olan bir soruna dönüştü. Ancak Binance ve Dogecoin Core yöneticileri sorunu teşhis etmek, çözmek ve oluşmasını önlemek için birlikte çalıştı.”

Binance yapılan açıklamada söz konusu teknik arızanın çözüldüğünü ve 27 Kasım Cumartesi günü, para çekme işlemlerini yeniden açarak her şeyi test ettiklerini ifade etti.

Başka bir sorun olmadığından emin olmak için bu işlemleri haber vermeden sessizce yaptıklarını söyleyen Binance yetkilileri “bugünden itibaren para çekme işlemlerinin tekrar tamamen açık olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları