binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'in Bugün Piyasaya Çıkan Ethena (ENA) Airdrop'u ile İlgili Detaylar Belli Oldu!

Binance’in Bugün Piyasaya Çıkan Ethena (ENA) Airdrop’u ile İlgili Detaylar Belli Oldu!

Binance'in son Launchpool projesi Ethena (ENA) bugün işlem görmeye başladı. Peki ilk gün verilere neler?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance’in 50. Launchpool projesi olan Ethena (ENA), üç gün süren farming periyodunun ardından piyasaya sürüldü ve alım satımlara açıldı.

Lansman öncesinde bazı pre-launch piyasalarında 0.67 dolar civarından işlem göre altcoin, etkileyici bir yükseliş ile bu yazının yazıldığı anlarda 0.82 dolardan işlem görüyor ve 1.17 milyar dolar civarında bir piyasa değerine sahip.

Bu anlamda ENA, Binance’in son dönemde gerçekleştirdiği en başarılı Launchpool lansmanlarından birini temsil ediyor. Bir önceki Launchpool projesi olan ETHFI, bu yazının yazıldığı anlarda 624 milyon dolar piyasa değerine sahip. Ancak yine de ETFFI da 3 dolar civarından açılış yapmasına rağmen yaşadığı yükseliş ile mevcut durumda 5.43 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber  Bitcoin'de Yerel Zirve Geride Mi Kaldı? Ünlü Analist İzlenmesi Gereken 13 BTC Metriğini Açıkladı

Bununla birlikte Ethena’nın Binance dışında bir airdrop kampanyası daha bulunuyordu. Airdrop kampanyası 6 hafta boyunca sürdü. Stablecoinlere yüksek getiri vaadi nedeniyle çöküş yaşayan Anchor Protocol benzeri bir ponzi yapı olmasından endişe edilen proje, airdrop döneminde 6 hafta boyunca USDe isimli kendi stablecoinini stake edenlere belirli bir getiri ödedi.

Hesaplamalara göre kendi platformu üzerindeki airdrop döneminde 10.000 USDe yatıran kullanıcılara 6.400 dolar değerinde ENA tokeni airdrop ödüldü.

Ancak özellikle stablecoin stake eden kullanıcılara yüksek oranlı getiri vaat eden projelere temkinli yaklaşmakta fayda var.

ENA airdrop’unda verilere göre en büyük 10 airdrop katılımcısı toplam 27.9 milyon ENA (17.85 milyon dolar) aldı ve bunlardan 9’u borsalara 23.6 milyon ENA (15.11 milyon dolar) yatırdı.Verilere göre toplamda 550 milyon dolarlık ENA tokeni kullanıcılara airdrop olarak dağıtıldı.

Doğrulanmamış gözlemlere göre Binance üzerindeki kampanyada Launchpool üzerinde 1.000 dolarlık FDUSD stake eden kullanıcılara saatlik ortalama 0.5 ENA tahsis edildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail