Haberler

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao: Büyümek İçin Projeye Ve Girişimciye İhtiyaç Var!

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, Periscope'tan açıklama yaptı.

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, Periscope canlı yayınında kripto para sektörünün büyümesi için sektörde daha çok insanın yatırım yapması ve daha fazla proje olması gerektiğini açıkladı. Yatırımcıların ve projelerin çok iyi olmadığını ve az sayıda olmasının sektörün büyümesine engel olduğunu düşünen Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, ”kripto para sektörünün büyümesinin en çok yeni projelere ve yeni yatırımcılara ihtiyacı var. Bunlar olursa kripto para sektörü daha fazla büyüyecek ve daha fazla sektörde yatırım yapılacak” dedi.

Canlı yayında açıklamalarında kripto para sektörünün son durumunun kötü olmadığını ve Binance ile ilgili olarak sorulan sorulara yanıt veren CZ, kripto para sahiplerinin Bitcoin ETF’sinden endişe etmemesini istedi.

CZ, Malta merkezli kripto para borsası olan Binance’ı yönettiği için sektörde ilgi gösteriliyor.

Bitcoin ETF’si olsun veya olmasın herhangi bir olumsuz etki olmayacak olduğunu ve sektörün büyümesine SEC tarafından verilmesi beklenen Bitcoin ETF’si hakkında verilecek kararın sektörü etkilemesinin mümkün olmadığını açıkladı. ETF kararının sektörde yaşanacak olan gelişmelere nasıl etkisinin olacak olduğu hakkında ise analistlerin düşünceleri farklılaşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu