coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'in Seneler Önce Delist Ettiği Altcoin Davasında Yeni Gelişme: Kullanıcılar 13 Milyar...

Binance’in Seneler Önce Delist Ettiği Altcoin Davasında Yeni Gelişme: Kullanıcılar 13 Milyar Dolar Talep Ediyor

Delist olduğu için destekçileri tarafından Binance'e dava açılan altcoinin davasında yeni gelişmeler yaşanıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yakın zamanda yaşanan bir gelişmeye göre, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, İngiltere Rekabet Temyiz Mahkemesi’ne (CAT) kendisine karşı açılan gizli anlaşma davasının büyük bir kısmını reddetmesi için başvuruda bulundu.

Başka üç kripto borsasının da dahil olduğu dava BSV Claims tarafından açıldı ve potansiyel olarak 10 milyar İngiliz Sterlini (13 milyar dolar) değerinde olabilir.

Davanın özü, BSV tokeninin 2019’da borsalar tarafından delist edilmesinde yatıyor. BSV Claims, bu eylemin gizli anlaşma ve rekabete aykırı davranışların bir sonucu olduğunu savunuyor. Firma ayrıca token sahiplerinin 9 milyar pounddan fazla potansiyel kazancı kaçırdığını iddia ediyor. Bu rakam, delistten bu yana diğer kripto paraların elde ettiği kazançlar karşılaştırılarak hesaplandı.

İlgili Haber  Şaşırtıcı Gelişme: Büyük Kripto Para Borsası, Çinli Kullanıcılar İçin Kayıtları Açtı! Neler Oluyor?

Bu iddialara yanıt olarak Binance, mahkemeden BSV’nin büyük bir kripto para birimi haline gelebileceği iddialarını reddetmesini talep etti. Binance’in avukatı Brian Kennelly, BSV sahiplerinin “mantıklı bir şekilde BSV satıp benzer bir kripto paralara yeniden yatırım yapabileceklerini” savundu.

Dava, tahmini 240.000 Birleşik Krallık yatırımcısı adına açılıyor. 2022’de kurulan BSV Claims, yalnızca CAT’in eski başkanı ve Lordlar Kamarası üyesi David Curries tarafından yönetiliyor.

Davadaki diğer sanıklar arasında Bittylicious, Kraken ve Shapeshift yer alıyor. BSV’nin en önemli destekçilerinden biri, kısa bir süre önce Londra’daki bir mahkemede Bitcoin’in mucidi Satoshi Nakamoto olduğunu sahte bir şekilde iddia ederken “kapsamlı ve tekrar tekrar” yalan söylediğine karar verilen Craig Wright.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Onur

Şu olayın benzeri o kadar çok ki, özellikle Binance bu dolandırıcılık yöntemini çok kullanıyor, kendi leverage coinlerini cikis öncesi delist etmesi müthiş. 1 dolar bile geri almasınlar diye her şeyi yapıyor. Milletin milyar dolarını çalan Luna bile ortalarda geziyor, yetmiyor adamla anlaşma yapıyorlar. Bütün sistem insanları nasıl dolandiririz üstüne.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları