binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'in Yatırım Yaptığı Ancak Henüz Listelemediği 28 Altcoin Belli Oldu! İşte Listeleme...

Binance’in Yatırım Yaptığı Ancak Henüz Listelemediği 28 Altcoin Belli Oldu! İşte Listeleme Alarmı Olan Tokenler

Kripto para borsası Binance'in proje olarak yatırım yaptığı fakat henüz borsasında listelemediği altcoinlerin listesi yayınlandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yatırım kolu olan Binance Labs, son zamanlarda birçok altcoin projesine yatırım yapıyor.

Bununla birlikte Binance, borsa platformu üzerinde, yatırım yaptığı birçok altcoini henüz listelemiyor. Her ne kadar Binance’in bir projeye yatırım yapmış olması borsada listeleme garantisi vermese de, veriler şirketin yatırım yaptığı altcoinleri listeleme olasılığının daha yüksek olduğuna işaret ediyor.

Peki Binance’in yatırım yapıp da henüz borsada listelemediği altcoinler hangileri? İşte listesi:

 1. GPT
 2. PBUX
 3. HIP
 4. ZK
 5. CHAMP
 6. PEEL
 7. LFT
 8. SQR
 9. OLE
 10. APX
 11. PSTAKE
 12. OOE
 13. SIS
 14. GMEE
 15. MAVIA
 16. NCG
 17. SSS
 18. BBS
 19. DFD
 20. BUNNY
 21. PUSH
 22. CQT
 23. MATH
 24. RWA
 25. HOPR
 26. NYM
 27. CERE
 28. MOB
İlgili Haber  Asya'da Bitcoin ve Kripto Para Devrimi: Şirketler Planlarını Açıkladı

Bu listede özellikle dikkat çeken tokenler arasında MAVIA, CQT ve NYM bulunuyor. Bu tokenlerin dikkat çekmelerinin nedeni toplam piyasa değerlerinin 100 milyon doların üzerinde olması. Tahmin edilebileceği üzere Binance, yüksek piyasa değerli tokenleri listeleme konusunda daha istekli davranıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası, son zamanlarda Launchpool’lar aracılığı ile de çok sayıda listeleme yapıyor. Bunun son örneği de Notcoin (NOT) oldu. Ancak NOT ödülleri, yaklaşık olarak 1000 dolar stake başına yalnızca 1.5 dolar ödeme yapması nedeniyle hayal kırıklığı oluşturdu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Yalan haber yapıp durmayın binance CEO’su binance labsin kendileriyle alakası olmadığını söyledi sadece isim hakkı olduğunu söyledi milleti tongaya düşürmeyin.Siz bizi tecrubesizmi sandıniz.Binance labs ayrı bir kurum binance ayri

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail