coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance'te Listelenmesinin Ardından Fiyatı Düşen Ronin Hakkında Kurucu Ortaktan Açıklama Geldi: İçeriden...

Binance’te Listelenmesinin Ardından Fiyatı Düşen Ronin Hakkında Kurucu Ortaktan Açıklama Geldi: İçeriden Bilgi Sızdıran Mı Var?

Kripto para borsası Binance'in kurucu ortağı Yi He, bugün yaşanan tartışmalı Ronin listelemesi ile ilgili konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ronin’in kripto para borsası Binance’te listelenmesinin ardından ani fiyat düşüşünün ardından, Binance kurucu ortağı Yi He şirket içindeki potansiyel bilgi sızıntılarına ilişkin endişeleri ele alan bir açıklama yayınladı.

Yi He, Binance Ekibinin Ronin Zincirini Listeleme Öncesi Entegre Etmesiyle Listeleme Olacağının Ortaya Çıktığını Söyledi

Geçmişte Binance ile ilgili bilgi sızıntıları hakkında zaman zaman tartışmalar yaşandığını, ancak bunların genellikle henüz tokenleri piyasaya sürülmemiş projeleri içerdiğini ve genellikle ilgiyi sürdürmek için topluluk tarafından yapılan aşırı tanıtımın bir sonucu olduğunu belirtti.

Yi He, dahili bir soruşturmanın, fiyat düşüşünün, kullanıcıların tokenleri alabilmesi için halka açık zincirin listeleme öncesi entegrasyonundan kaynaklandığını ve bunun harici olarak tespit edildiğini ve zincirle ilişkilendirildiğini gösterdiğini söyledi.

İlgili Haber  Kripto Hedge Fonu Yöneticisinden Akıl Almaz Bitcoin Fiyat Tahmini: "Altın ile Karşılaştırırsak..."

Bu endişelere yanıt olarak, kurucu ortak aşağıdaki düzenlemeleri duyurdu:

  • Herhangi bir nedenle bilgi sızdırdığı tespit edilen herhangi bir proje yönetimi, ilk suç için bir uyarı ve ikincisi için işten çıkarma cezası alacak.
  • Binance’de Dış Ortak Düzenlemesi: Genellikle proje araştırma bilgilerinin iyileştirilmesi, iletişim token modeli, token saklama yönetimi ve proje yatırımcı iletişimini içeren harici iş iletişim süreci de projenin listelenmesiyle ilgili bilgi sızıntılarını önlemek için iyileştirilecek.
  • Bununla birlikte herhangi bir Binance çalışanının içeriden bilgi sızdırdığını kanıtlayan kişilere 10.000 dolar ila 1.000.000 dolar arasında ödeme yapılacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail