Kripto HaberleriAltcoinBinance'te Listeli Altcoinin Geliştiricilerinin Yaptığı Sürpriz Duyuru Fiyatı Ani Yükseltti!

Binance’te Listeli Altcoinin Geliştiricilerinin Yaptığı Sürpriz Duyuru Fiyatı Ani Yükseltti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

PERL.eco (PERL) altcoin geliştiricileri Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarında yaptıkları duyuruyla birlikte coinin fiyatında ani bir yükselişe neden oldu.

Geliştiriciler Twitter üzerinden yaptıkları açıklamada şunları söyledi:

“Heyecan verici şeyler yolda! Yaklaşan bir duyuru için bizi izlemeye devam edin – hepinizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!”

Bununla birlikte altcoin geliştiricileri bu duyurunun ne olduğuna dair herhangi bir detay paylaşımı yapmadı. Buna rağmen oluşturulan beklenti ile birlikte coinin fiyatında ani bir artış yaşandı.

Mevcut durumda kripto para borsası Binance PERL altcoinini listelemiş durumda.

PERL altcoin fiyatında yaşanan yükselişi gösteren 24 saatlik grafik.

PERL.eco (PERL) Altcoini Nedir?

PERL. eco (PERL) ( Planetary Ecosystem Registration Ledger), DeFi alanındaki biyoçeşitliliği ve karbon kredilerini tokenlaştırarak biyotik ekosistemi erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

PERL, token sahiplerinin teşvik sisteminin oluşturulmasında, geniş bir hissedar tabanı oluşturulmasında ve ağdaki ekonomik değer akışının kolaylaştırılmasında kritik bir rol oynamasına olanak tanır. PERL sahipleri, bu ücret modeli ve dağıtımının yanı sıra diğer önemli kararlarda da oy kullanma hakkına sahiptir.

PERL.eco ekibi kendi açıklamalarına göre şu kilit alanlara odaklanıyor:

  1. Karbon kredilerini tokenize ediyoruz ve böylece kullanıcılar emisyonlarını dengeleyebilecek ve karbonun gelecekteki büyümesine katılabilecekler.
  2. Biyoçeşitlilik değerinin arz ve talebini birbirine bağlayan bir pazar oluşturmak istiyoruz. Bu, iklim değişikliği kötüleştikçe acilen ihtiyaç duyulan biyoçeşitliliğin korunmasını teşvik edecektir.
  3. Kritik tehlike altındaki türlerin ve habitatın korunmasına fon sağlamak amacıyla NFT’ler geliştirmek için dünya çapında tanınan vahşi yaşam, okyanus ve çevre yardım kuruluşlarıyla birlikte çalışıyoruz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Cinlerin geleceği yükselişi dusermi

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları