binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'te Listeli Bella Protocol (BEL) Tokeni Ani Sıçrama Yapıyor! DWF Labs'in Parmağı...

Binance’te Listeli Bella Protocol (BEL) Tokeni Ani Sıçrama Yapıyor! DWF Labs’in Parmağı Mı Var?

Binance'te listelenen bir altcoin olan Bella Protocol (BEL) fiyatında ani bir yükseliş dalgası başladı. Peki sebebi ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2020 yılında Binance Launchpool’un ilk projesi olarak piyasaya sürülen Bella Protocol (BEL), fiyatında ani bir dalgalanma yaşadı.

Verilere göre altcoinin fiyatı 0.51 dolar seviyesinden yaklaşık olarak %18’lik ani bir sıçrama ile 0.60 doların üstüne çıktı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.604 dolardan işlem görüyor.

BEL token fiyatında yaşanan yükselişin öncesinde bir piyasa yapıcı olan DWF Labs’in gerçekleştirdiği işlem ise dikkat çekti. Yaklaşık bir saat kadar önce şirket 0.51 dolar fiyattan Binance’e 3.9 milyon BEL tokeni yatırdı. Bu miktar, şirketin yatırdığı anlarda 2 milyon dolara tekabül ediyordu.

İlgili Haber  Eylül Ayında 7 Altcoinde Yüklü Token Kilit Açılışları Var! İşte Listesi ve Günleri

Yükseliş ise şirketin tokenlerini borsaya yatırmasının ardından geldi. Mevcut fiyatlardan satması durumunda DWF Labs şu anda yaklaşık olarak 350 bin dolar kar etmiş durumda.

Bununla birlikte DWF Labs’in elindeki tokenler 2 saat kadar önce şirkete Bella Protokol Kullanıcı Geliştirme Fonu tarafından transfer edilmişti. Şirketin bu tokene daha önce yatırım yaptığı açıklanmıştı. Muhtemelen fonlar bu yatırımın karşılığı olarak transfer edildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail