AltcoinBorsa

Binance’te Temizlik Devam Ediyor!

Belli dönemlerde aldığı delist kararlarıyla gündeme gelen Binance borsası, 5 yeni işlem çiftini daha platformdan kaldırdığını açıkladı.

Dünyanın en tanınmış kripto para borsalarından Binance aynı günde birden fazla delist etme kararıyla gündeme geldi. Yine aynı gün içerisinde yeni bir kripto değeri listeleme kararını açıklayan Borsa, beş kripto para çiftini daha delist ettiğini duyurdu.

Binance’in resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruyla MCO/BNB, YOYO/ETH, CND/BNB, YOYO/BNB ve BTG/ETH işlem çiftlerinin kaldırılacağı açıklandı.

Delist edileceği ilan edilen tüm değerlerin 7 Şubat’tan itibaren Türkiye saatiyle 11.00’den sonra kullanımdan kaldırılacağı duyurusu yapıldı.

Zaman zaman yapılan bu delist faaliyetleri çeşitli gözlemler sonrasında gerçekleşiyor ve bir tür “temizlik” işlevi görüyor. Ünlü borsa eylül ayında 30 kripto para çiftini daha delist etme kararı almıştı.

Yapılan resmi açıklamada yatırımcıların delist edilen kripto değerleri farklı işlem çiftleriyle alıp satabilecekleri de belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu