binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'ten Bir Delist Duyurusu Daha Geldi! Kullanıcılara 20 Ağustos'a Kadar Bu Altcoini...

Binance’ten Bir Delist Duyurusu Daha Geldi! Kullanıcılara 20 Ağustos’a Kadar Bu Altcoini Ellerinden Çıkarmaları Tavsiye Edildi!

Binance, kullanıcıları korumak ve işlem ortamının bütünlüğünü korumak amacıyla bir altcoini daha delist ettiğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance, kullanıcıların ihtiyaçlarına daha iyi hizmet vermek için ürün tekliflerini iyileştirme taahhüdü doğrultusunda, 20 Ağustos 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere BIDR ile ilgili tüm ürün ve hizmetlerin durdurulduğunu duyurdu.

Binance, Kullanıcıları 20 Ağustos 2024’ten Önce BIDR Varlıklarını Dönüştürmeye Çağırıyor

Kullanıcılara, belirtilen son tarihten önce BIDR varlıklarını Binance’teki alternatif mevcut varlıklarla takas ederek ya da Binance Convert kullanarak BIDR’ı kripto paralara dönüştürerek proaktif önlemler almaları tavsiye edilir.

20 Ağustos 2024 saat 11:00’den itibaren kullanıcıların Binance hesaplarında kalan BIDR bakiyeleri, xe.com tarafından sağlanan gerçek zamanlı döviz kurlarına göre otomatik olarak FDUSD’ye dönüştürülecek.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerden Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesini Güncelleyecek

Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar:

Binance, 19 Ağustos 2024 saat 02:59’a kadar BIDR yatırma ve çekme işlemlerini desteklemeye devam edecektir.

20 Ağustos 2024, saat 11:00’den sonra, kullanıcıların Spot ve Fonlama cüzdanlarında kalan BIDR bakiyeleri Binance tarafından FDUSD’ye dönüştürülecek.

Dönüştürme işlemi 24 saate kadar ya da daha uzun sürebilir ve FDUSD tokenları tamamlandıktan sonra kullanıcıların Spot cüzdanlarına aktarılır.

Spot Alım Satım:

BTC/BIDR, ETH/BIDR ve USDT/BIDR dahil olmak üzere mevcut tüm BIDR spot alım satım çiftleri 17 Mayıs 2024 saat 06:00’da listeden çıkarılacak.

Bu işlem çiftleri için açık spot emirler, işlem sona erdiğinde otomatik olarak kapatılacak.

USDT/BIDR izole marjin çifti, 10 Mayıs 2024 saat 09:00’da Binance Marjin’den kaldırılacaktır.

Söz konusu çift için izole marjin borçlanması 7 Mayıs 2024 saat 09:00’da askıya alınacaktır.

Binance Marjin, 10 Mayıs 2024 saat 09:00’da kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik uzlaştırma yapacak ve USDT/BIDR izole marjin çifti için bekleyen tüm emirleri marjinden kaldırılmadan önce iptal edecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail