binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerden Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesini Güncelleyecek

Bitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerden Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesini Güncelleyecek

Binance, kullanıcıları korumak ve işlem ortamının bütünlüğünü korumak amacıyla çok sayıda vadeli işlem çiftinin güncelleneceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir kripto para türevleri alım satım platformu olan Binance Futures, USDⓈ-M STPTUSDT, SNTUSDT, MBLUSDT, RADUSDT ve CVXUSDT dahil olmak üzere çeşitli sürekli sözleşmeleri listeden çıkarma ve güncelleme planlarını açıkladı.

Binance Futures, Bu Sürekli Sözleşmelerin Listeden Çıkarıldığını ve Güncellendiğini Duyurdu

Platform, 13 Mayıs 2024 tarihinde saat 12:00’de USDⓈ-M STPTUSDT, SNTUSDT ve MBLUSDT sürekli sözleşmeleri için tüm pozisyonların kapatılmasını başlatacak ve otomatik uzlaşmaları gerçekleştirecek.

Ardından, RADUSDT ve CVXUSDT sözleşmeleri 14 Mayıs 2024 tarihinde saat 12:00’de aynı işleme tabi tutulacak. Bu sözleşmeler, uzlaşmaların tamamlanmasının ardından listeden çıkarılacak.

Ayrıca Binance Futures, yukarıda bahsi geçen sürekli sözleşmelerin kaldıraç ve teminat kademelerinde 6 Mayıs 2024 tarihinde saat 13:30’da ayarlamalar yapacak.

Kullanıcıların, güncellemeden önce açılan mevcut pozisyonların etkileneceğini unutmaması çok önemlidir. Bu nedenle, kullanıcıların potansiyel likidasyon risklerinden kaçınmak için ayarlamadan önce pozisyonlarını ve kaldıraçlarını ayarlamaları tavsiye edilir.

İlgili Haber  Coinbase'e Yeni Dava Açıldı: Solana ve Diğer 7 Altcoini Etkiliyor!

Binance Futures, aşırı değişken piyasa koşullarıyla ilişkili riskleri azaltmak için önceden duyuru yapmadan ek koruyucu önlemler alma hakkını saklı tutar.

Bu önlemler arasında maksimum kaldıraç değerlerinin, pozisyon değerlerinin, bakım marjlarının ayarlanması, fonlama oranlarının güncellenmesi, fiyat endekslerinin bileşenlerinin değiştirilmesi ve İşaret Fiyatını güncellemek için Son Fiyat Korumalı mekanizmanın kullanılması yer alabilir.

Kullanıcıların aşağıdaki tarihlerden itibaren etkilenen sözleşmeler için yeni pozisyon açmaları yasaklanmıştır:

13 Mayıs 2024, saat 11:30: STPTUSDT, SNTUSDT ve MBLUSDT USDⓈ-M sürekli sözleşmeleri

14 Mayıs 2024, saat 15:30: RADUSDT ve CVXUSDT USDⓈ-M sürekli sözleşmeleri

Otomatik ödemelerden kaçınmak için kullanıcıların açık pozisyonlarını borsa listesinden çıkarma zamanından önce kapatmaları önerilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail